KOKĮ KREMĄ NAUDOTI ŽIEMĄ?

Ar tiesa kad žiemą reikia tepti veido odą riebesniu kremu?

Veido valymas, spuogai, kosmetika Ashtar grozio centras Klaipedoje 868770119Mano klientės dažnai sako, nesuprantu kodėl taip yra – lyg ir tepu veidą riebiu naktiniu kremu, bet oda vistiek sausa. Ką daryti?

Mielosios, žinokite, kad šalis, o ypač šaltas vėjas dar labiau išsausina ir nugairina veidą, nei karštis. O kur dar patalpų šildymas, kuris patalpų orą daro sausu?

Dažnai įvairiuose šaltiniuose yra teigiama, kad žiemą negalima naudoti drėkinančių veido odos kremų. Tai tiesa ir tuo pat metu klaidinga nuomonėjei priimti tai tiesmukiškai.

Drėkinančio kremo negalima tepti tik prieš pat išeinant į šaltį!  Juo reikėtų pasitepti nors pusvalandį prieš išeinan, kad spėtų gerai susigerti į odą ir tik po, kaip apsauga tepamas riebus kremas.

Tačiau einant į didelį šaltį, o ypač tada, jei planuojate lauke praleisti daugiau laiko, patartina naudoti specialų apsauginį kremą, jie būna labai riebūs. Ant priemonės turi būti parašyta, kad jis skirtas apsaugoti odą nuo šalčio.  Arba pasitepti veidą,  kad ir taukmedžio sviestu.

Na, o ryte ir vakare (ypatingai vakare), nepamirškite veido gerai pridrėkinti. Nes būtent veido oda yra labiausiai varginama ir visada  eksponuojama visiems išoriniams neigiamiems faktoriams (ar kada apie tai susimąstėte?). Todėl tam labai tinka priemonės su hialiuronu ar alijošiumi. Jų aktyvios medžiagos ypatingai gerai drėkina,  šiuo atveju pvz. Hialiuronas, patalpintas į nano liposomas (nano dalelės kurios užtikrina 100% įsisavinimą ir prasiskverbimą į reikiamą dermos gylį). Tuomet, reikalinga medžiaga nunešama į pačius giliausius Jūsų odos sluoksnius, taip užtikrindama jos apsaugą ir regeneraciją. 

SVARBU:

Dienos bėgyje gerkite daugiau vandens, valgykite sultingų ir šviežių vaisių,  o jei jaučiate, kad jūsų lūpos sausos, žinokite, tai požymis, kad  jums trūksta skysčio! Taip išliksite geidžiamos, jaunatviškos ir raukšlės dar ilgai negrąsins jūsų gyvenimo malonumas ir džiaugsmams.

Pagalba kaip susiorientuoti ir kaip išsirinkti sau labiausiai tinkamą priemonę veido odai, iš rinkoje siulomu kremu gausos, peržvelkite ankstesnį mano straipsnį – kaip išsirinkti tinkamą veido odos prieziuros priemonę?

 


Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

 

Kreipkitės betkuriuo klausimu, visada išklausysiu ir pakonsultuosiu.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

 

Mano mielosios, kilus klausimams rašykite komentaruose, už  paliktą po šiuo straipsniu  Jūsų komentarą suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu.

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *