KOSMETIKA SU PEPTIDAIS

KAS SUMAŽINA RAUKŠLIŲ GYLĮ NET IKI 50 %?

KOSMETIKĄ SU PEPTIDAIS

4 DALYKAI, KURIUOS VERTA ŽINOTI!

  1. Mokslininkai patvirtino, kad reguliariai naudojant priemones su peptidais, raukšlių gylis sumažėja net iki 50 %. Poveikis panašus į botokso, skirtumas toks, kad peptidai netrikdo natūralios veido raumenų funkcijos.
  2. Fermentacijos būdu išgaunami peptidai pasižymi ypatingu stabilumu, todėl nesvarbu, kokia yra kosmetikos priemonės receptūra – į ją įeinantys peptidai odą ar plaukus veikia 100 %.
  3. Peptidai stimuliuoja natūralų odos elastingumą palaikančio baltymo kolageno gaminimąsi, gerina antioksidacinį ląstelių aktyvumą, audinių regeneraciją. Kosmetika su peptidais itin veiksminga po tokių grožio procedūrų, kaip dermabrazija, odos lyginimas lazeriu.
  4. Nustojus naudoti kosmetiką su peptidais, efektas išlieka iki trijų mėnesių (tai reiškia, kad odos ląsteles toliau aktyviai atsinaujina).

 

Peptidų pritaikymas

Medicinos srityje peptidai žinomi ir naudojami jau daugiau kaip trisdešimt metų. Kosmetikos produktuose tai naujiena. Savo veiksmingumu jiems neprilygsta nei viena lig šiol buvusių favoritėmis medžiagų kosmetikoje: elastinas, kolagenas, keratinas.

 

Kas yra peptidai

Peptidai – trumputės baltymų, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių (dviejų ir daugiau), grandinės. Šie fermentacijos būdu mokslininkų išgauti ir užpatentuoti biologiškai aktyvūs komponentai į gydomosios kosmetikos priemones patenka prieš tai patalpinti į vadinamąsias nanokapsules, gebančias pro raginį odos sluoksnį prasiskverbti į giliausius jos sluoksnius. Ten peptidai atlieka unikalų darbą – ląstelių lygmenyje stimuliuoja įvairius natūralius  odos gyvybinius procesus. Natūralių odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę, audinių regeneraciją, detoksikaciją,  ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir t. t.  Kas dar įdomu, biomimetiniai peptidai yra identiški žmogaus organizmo peptidų sudėčiai, todėl  jų pagrindu sukurta kosmetika yra visiškai saugi, nesukelia jokių alerginių reakcijų.

 

Kaip naudoti

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad, norint išsaugoti odos jaunystę, odos priežiūros priemones su peptidais reikia naudoti reguliariai. Tada raukšlių gylis sumažėja net iki 50 procentų! Dar vienas labai svarbus dalykas – kuo švelnesnės laiko žymės odoje, tuo greičiau ir lengviau ji atsinaujina. Taigi, kosmetiką su peptidais rekomenduojama pradėti naudoti vos pastebėjus pirmąsias raukšleles.

 


Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Ashtar. Aštar, grožio centras Klaipėdoje, veido odos valymas ir kūno procedūros
Straipsnių autorius. Kosmetologė Dizainerė.
Saule danguje – Moterys žemėje!

Nuoširdžiai ir visada Jūsų,
Neringa

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *