“LOMI LOMI” – VEIDO IR PEČIŲ JUOSTOS MASAŽAS

INDIKACIJOS: stresas, įtampa, nuovargis.

TRUKMĖ 30 min. KAINA 20 EUR

Giliai atpalaiduoja, ramina, harmonizuoja, gerina kraujotaką, senėjimo profilaktika.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

LOMI LOMI masažas nuima skausmus kaklo srityje, išvaduoja nuo streso, atskleidžia gilaus transo būseną, malšina galvos skausmą, padeda atgauti energiją po dienos darbų, sugrąžinti spindesį veide.

Atliekantis masažą meistras žino ir tiki šiuo ritualu, yra nuoširdus ir atviras pasauliui. Būtent to dažnai trūksta žmonių santykiuose. Labai svarbu žinoti apie prisilietimo galią. Atliekant masažo ritualą tikslingai, vadovaujantis specialiomis žiniomis, jis tampa ypatingai veiksminga magija.

Masažą, kaip gydymo magiją senaisiais laikais atlikdavo šamanai (kahuna La`au lapa`au). Tikėta, kad šis masažo ritualas gali palengvinti virškinimo sutrikimus, todėl jį rinkdavosi Havajų valdovai ir kariuomenės vadai (`alli). O kariai šį masažą praktikuodavo norėdami atstatyti jėgas ir narsą (`olohe lua`), atgauti psichinę pusiausvyrą. Be to, manoma, kad LOMI LOMI masažas gali sustiprinti tarpusavio santykius, padidinti atsparumą ligoms.

Lomi masažo metu dažnai matome ryškius gėlių – žiedus, tai senovinis simbolis. Manoma, kad gėlių žiedai suderina žemės deivių ir šamano vibracijas. Atliekantysis apeigas į procesą žiūri kaip į maldą, kurios pasiruošimas prasideda iš anksto. Prieš kelias dienas iki ritualo, renkami augalai ir meldžiamasi, proceso metu taip pat dainuojamos maldos. Tikima, kad maldos ritmas ir žodžiai suteikia ypatingų galių.

Po šio masažo jausitės pailsėję, atsipalaidavę, pagerės miegas, bus mažiau matomos raukšlės.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *