NAUJIENA “DEŠIMT VALANDŲ SU HIFU”

 

Apimciu ir celiulito , strijų ir sudribusios odos gerinimas KlaipedojeĮpatingai gerai naikina celiulitą. Stangrina. Lieknina. Energizuoja. Gerina medžiagų apykaitą ir limfos cirkuliaciją. Mechaniškai šalina negyvas odos ląsteles.

TRUKMĖ 70 min.  KAINA 80 EUR

PROCEDŪROS EIGA

Ant reikiamos kūno zonos paskirstomas nedidelis kiekis masažinio aliejaus ir atliekamas limfodrenažinis masažas. Platesnis aprašymas šioje nuorodoje

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Jeigu norite sulieknėti ir atjauninti organizmą – dvipoliarinė radiodažnio kavitacija su HIFU yra būtent tai, ko jums reikia.

Tai ultra šiuolaikiška procedūra kurią pastaruoju metu renkasi daugelis pasaulinio garso įžimybių ir ekrano žvaigždžių, nepageidaujančių susenti anksčiau laiko ar turėti ansvorį, bei celiulitu pažymėtą kūną.

Kadangi procedūra yra neinvazinė, ji  nereikalauja ilgo pooperacinio laikotarpio reabilitacijai,  todėl ją labai pamėgo veiklios asmenybės. Nepažeidžiama oda mechaninėm priemonėm, kainuoja nebrangiai kaip, kad plastinė riebalų nusiurbimo operacija todėl ji tapo labai populiari  tarp vidutines pajamas turinčių moterų vadovių, jaunų mamyčių, ir net savo įvaizdžiu besirūpinančių vyrų.

Ši metodika yra tikslingai fokusuota į poodinius riebalus, užimanti mažiau laiko ir kitų sąnaudų, todėl paslaugos kaina yra mažesnė už analogiškų, rinkoje esančių, riebalų ir celiulito mažinimo metodų. Taip pat  rezultatus gaunate per kurkas trumpesnį laiko tarpą (10 -ies valandų kursas).

Kodėl tai geriau negu chirurginės procedūros?

 • Oda nepjaustoma.
 • Nereikia siūti.
 • Nenaudojami jokie švirkščiami anastetikai ar narkozė.
 • Minimalus šalutinis poveikis ir daug greičiau matomi rezultatai.
 • Procedūra  atliekama maloniai, greitai ir paprastai.
 • Dauguma klientų gali tęsti dienos darbą iš karto po jos.
 • Yra pigesnė nei operacija.

Geidžiamiausi 5-i  rezultatai

 1. Neinvazinis poodinių riebalų atsikratymas;
 2. Celiulito išnykimas;
 3. Raukšlių dingimas;
 4. Odos stangrumo atsistatymas.
 5. Odos jaunatviško elastingumo sugrįžimas.

VAKUMINĖ KAVITACIJA IR HIFU procedūra – tai integruotosn 5 -ios pažangiausios technologijos.
Žiūrėkite mūsų patenkintų ir laimingų klientų atsiliepimus socialiniame tinkle Facebook`e. (Jei nori tapti viena iš jų, yra  galimybė tartis dėl sąlygų skelbti rezultatus viešai.)

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *