NUOSTABUS PILINGAS VEIDO IR KAKLO ODAI

KAIP ATSINAUJINTI PAVASARIUI?

Po žiemos snaudulio ir apatijos, taip norisi, kad mūsų veido oda spindėtų ir atrodytų jaunatviškai. Atgimtų kartu su besiskleidžiančia gamta.

 

Ar žinote, kad rūgštinio pilingo paveiktas veido odos paviršius spartina odos regeneraciją?  Oda tapma skaisti, lygi.

Iš karo atlikus šį unikalų cheminį pilingą (šveitimą) DNA RECOVERY PEEL suteiksite savo odai ypatingo švelnumo ir spindesio jau po pirmosios procedūros. Ši procedūra pirmomis dienomis nesukelia jokio odos lupimosi, paraudimo ar pleiskanojimo. Iš grožio salono galite šauti tiesiai į vakarėlį ar pasirodyti spindinti darbe.

 

DNA RECOVERY PEEL yra  sukurtas Ispanijos kompanijoje „Sesderma“, tai unikalus produktas, atstatantis DNR struktūros pažeidimus. Pilingo sudėtyje yra ferulo rūgštis. Kuri IDEALIAI TINKA ESANT:

 

Ferulo rūgštis  – tai ypač stirpus antioksidantas, šalinantis senėjimą bei ligas sukeliančius laisvuosius radikalus. Ši rūgštis randama daugelyje augalų, o ypač lapuose, šaknyse ir spygliuočių medžių sėklose, ryžiuose, kukurūzuose, kviečiuose ir rugiuose.  Esant 15% koncentracijai ferulo rūgštis  geba atstatyti pažeistą odos DNR struktūrą, gražina odai jaunystę ir sveikatą, apsaugo odos ląsteles nuo saulės spindulių poveikio pažeidimų, ypač stipriai sumažina odos senėjimo požymius.

 

Akcija DNR recovery peel procedūrai Ashtar, Aštar, Ashtar.lt Grožio procedūros Klaipėdoje Raukįlių, senstančiai veido odai, veido valymas ferulako rūgįtimi

Pilingas pagamintas nanotechnologijų pagrindu, visos veikliosios medžiagos patalpintos į nanosomas, tokiu būdu preparatas idealiai pasiekia reikiamą odos sluoksnį ir gylį kas naudojant klasikines technologijas yra neįmanoma.

 

Procedūra maloni ir labai trumpa, užtruksite vos 30 minučių.  Jos metu oda kruopščiai nuvaloma, vėliau tepami 2-4 sluoksniai pilingo, kiekvienam iš jų leidžiant pilnai išdžiūti. Šveitikliui pilnai nudžiūvus ir jo nenuplovus tepamas baigiamasis DNA RECOVERY kremas su DNR struktūrą  atstatančiais enzimais, aminorūgštimis, retinoliu, cinku bei augimo faktoriais. Pilingas paliekamas ant odos 8-10 valandų, ir tik tada nuplaunamas. Oda tampa neįtikėtinai švelni ir spindinti. Procedūrų kurso metu namuose patariu naudoti kremą bei liposominį serumą, kurių sudėtyje yra fermentų atstatančių ląstelių DNR ir augimo faktorių. Efektyviausias iš tokių priemonių – SESGEN 32.

SESGEN 32 liposominis kremas ir serumas aktyvuoja ląsteles, prailgina ląstelių gyvavimo laiką, atnaujina biologinį laikrodį ir atnaujina ląstelių atsikūrimo procesą. Idealiai tinka sausai ir jautriai odai. Raukšlės suminkštinamos, oda tampa skaistesnė, išlyginamas odos tonusas.

Tai pirmoji veido priežiūros produktų (anti-aging) linija veikianti genų lygmenyje!

Rekomenduojama atlikti 4-5 procedūrų kursą kas 2-3 savaites.

Jei procedūra užbaigiama retinoliu – namuose būtina naudoti specialias priemones po procedūros! Tokia procedūra neatliekama, jei klientas neįsigijo specialių namų priežiūros priemonių rinkinuko skirto po procedūriniam laikotarpiui, nes tai neleidžia garantuoti rezultato.

 

DNA RECOVERY PEEL  suteikia odai tvirtumo, drėkina ir pagerina odos tekstūrą.  Ši procedūra atliekama kas 2 savaites, daromos 5 procedūros. Jau po pirmosios procedūros galima džiaugtis nuostabiu rezultatu, o atlikus trečiąją procedūrą pasipila klausimai ir komplimentai iš aplinkinių akivaizdžiai atjaunėjus.


Ashtar. Aštar, grožio centras Klaipėdoje, veido odos valymas ir kūno procedūros
Saule danguje – Moterys žemėje

Kreipkitės bet kuriuo klausimu, visada išklausysiu ir pakonsultuosiu.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *