PRIEŠLAIKINĖS RAUKŠLĖS

Priešlaikinės raukšlės, veido valymas Klaipedoje, kosmetologe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kai prieš keletą metų parduotuvės lentynoje rinkdamasi  veido kremą pamačiau indelį su užrašu „30+“, supratau – viskas, baigėsi laikai, kai naudodavau kremus veidui be jokio amžiaus cenzo . Ateina metas, kai pradedame atidžiau save apžiūrinėti veidrodyje, ieškoti ir atrasti raukšleles ten, kur jų tikrai prieš kelias dienas nematėme.

Veido odos pokyčiai laikui bėgant yra natūralus procesas, visos tą suvokiame, tačiau taip pat visos svajojame, kad pirmąsias raukšles pamatytume kuo vėliau. Vienos moterys, sulaukusios 25-erių, nerimauja, kad jų veidą išvagojusios kelios raukšlės, o kitos ir 50-ies sulaukusios neturi tokių rūpesčių.

Iš tiesų, ankstyvosioms raukšlėms atsirasti įtakos turi daugelis veiksnių: tai odos tipas, gyvenimo būdas, miego ir poilsio rėžimas, išgyvenami stresai, aplinkos poveikis. Žinodamos pagrindinius principus, galime pakoreguoti savo gyvenimo ritmą, režimą, mitybą, kai kuriuos įpročius, ir taip profilaktiškai sau padėti bei nutolinti pirmųjų raukšlių atsiradimą ar jau esančių ryškėjimą. Kad kovoti su raukšlėmis būtų efektyvu ir nepakenktume sau eksperimentuodamos su gausiai rinkoje siūlomais kremais ar serumais, kreipkimės į profesionalius grožio specialistus, kurie gali atpažinti ir nustatyti, dėl kokių priežasčių pradeda senti oda, patarti, kaip išvengti ankstyvųjų rukšlių, be to, jie pasiūlys geriausią problemos sprendimo būdą bei priemones.

Išvaizdos pokyčiai laikui bėgant yra neišvengiami. Susitaikykime su tuo, susidraugaukime su savo raukšlelėmis ir tai nekels papildomo streso ar nerimo. Juk specialių priemonių ir savo vidinio nusiteikimo pagalba galime sau padėti kuo ilgiau džiaugti švytinčia veido oda.

P.S. Šiandien įsigijau kremą „40+“, bet esu laiminga, nes svarbiausia yra susidraugauti su savimi ir savo pokyčiais…

Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

 

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

 

Taip pat mano mielosios, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu  suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu. 

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

One thought on “PRIEŠLAIKINĖS RAUKŠLĖS”