ANTICELIULITO

1. NAUJIENA “DEŠIMT VALANDŲ SU HIFU”

Apimciu ir celiulito , strijų ir sudribusios odos gerinimas Klaipedoje5 geidžiamiausi rezultatai: neinvazinis poodinių riebalų atsikratymas; Celiulito išnykimas; Raukšlių dingimas; Odos stangrumo atsistatymas. Odos jaunatviško elastingumo sugrįžimas.

TRUKMĖ 70 min.  KAINA 80 EUR

PROCEDŪROS EIGA

Ant reikiamos kūno zonos paskirstomas nedidelis kiekis masažinio aliejaus ir atliekamas limfodrenažinis masažas. Platesnis aprašymas šioje nuorodoje

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Jeigu norite sulieknėti ir atjauninti organizmą – dvipoliarinė radiodažnio kavitacija su HIFU yra būtent tai, ko jums reikia.

Tai ultra šiuolaikiška procedūra kurią pastaruoju metu renkasi daugelis pasaulinio garso įžimybių ir ekrano žvaigždžių, nepageidaujančių susenti anksčiau laiko ar turėti ansvorį, bei celiulitu pažymėtą kūną.

Kadangi procedūra yra neinvazinė, ji  nereikalauja ilgo pooperacinio laikotarpio reabilitacijai,  todėl ją labai pamėgo veiklios asmenybės. Nepažeidžiama oda mechaninėm priemonėm, kainuoja nebrangiai kaip, kad plastinė riebalų nusiurbimo operacija todėl ji tapo labai populiari  tarp vidutines pajamas turinčių moterų vadovių, jaunų mamyčių, ir net savo įvaizdžiu besirūpinančių vyrų.

Ši metodika yra tikslingai fokusuota į poodinius riebalus, užimanti mažiau laiko ir kitų sąnaudų, todėl paslaugos kaina yra mažesnė už analogiškų, rinkoje esančių, riebalų ir celiulito mažinimo metodų. Taip pat  rezultatus gaunate per kurkas trumpesnį laiko tarpą (10 -ies valandų kursas).

Kodėl tai geriau negu chirurginės procedūros?

 • Oda nepjaustoma.
 • Nereikia siūti.
 • Nenaudojami jokie švirkščiami anastetikai ar narkozė.
 • Minimalus šalutinis poveikis ir daug greičiau matomi rezultatai.
 • Procedūra  atliekama maloniai, greitai ir paprastai.
 • Dauguma klientų gali tęsti dienos darbą iš karto po jos.
 • Yra pigesnė nei operacija.

Geidžiamiausi 5-i  rezultatai

 1. Neinvazinis poodinių riebalų atsikratymas;
 2. Celiulito išnykimas;
 3. Raukšlių dingimas;
 4. Odos stangrumo atsistatymas.
 5. Odos jaunatviško elastingumo sugrįžimas.

VAKUMINĖ KAVITACIJA IR HIFU procedūra – tai integruotosn 5 -ios pažangiausios technologijos.
Žiūrėkite mūsų patenkintų ir laimingų klientų atsiliepimus socialiniame tinkle Facebook`e. (Jei nori tapti viena iš jų, yra  galimybė tartis dėl sąlygų skelbti rezultatus viešai.)

2. ANTICELIULITINIS  KOJŲ – SĖDMENŲ  MASAŽAS  “MEDUS”

Ashtar, Aštar, Ashtar.lt Grožio procedūros Klaipėdoje Celiulito mažinimas klaipėdojeNaikina celiulitą. Stangrina. Lieknina. Energizuoja. Gerina medžiagų apykaitą ir limfos cirkuliaciją. Aprūpina audinius vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Stiprina imunitetą. Pašalina negyvas odos ląsteles.

TRUKMĖ 60 min.  KAINA 25 EUR

PROCEDŪROS EIGA

Ant kūno paskirstomas nedidelis kiekis masažinio aliejaus ir atliekamas limfodrenažinis masažas. Paskirstomas medus, atliekamas medaus masažas. Medaus likučiai nušluostomi drėgnu rankšluosčiu, nusausinama. Masažuotos vietos patepamos aliejumi.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Jeigu norite sulieknėti ir atjauninti organizmą – medaus masažas yra būtent tai, ko jums reikia.

Medus išties nepaprastas produktas darantis tikrus stebuklus. Jis ne tik gydo, stiprina imunitetą, bet gali padėti atsikratyti ir celiulito.

Medaus masažo nauda. Masažo medumi metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, toksinai ir šlakai, pagerėja odos tonusas. Padeda biologiškai aktyvioms medžiagoms prasiskverbti i giliuosius odos sluoksnius. Suintensyvėja kraujotaka, padidėja bendras organizmo tonusas ir atsparumas virusiniams susirgimams. Vos po dviejų-trijų procedūrų pajausite akivaizdų pagerėjimą, jūsų oda taps lygi ir pavydėtinai švelni.

Po kelių masažų kurso džiaugsitės dailiomis kūno linijomis

3. ANTICELIULITINIS KOJŲ – SĖDMENŲ  MASAŽAS  SU  ĮVYNIOJIMU

lieknėjimo procedūros, Veido odos valymas Klaipėdoje,

Naikina celilitą. Stangrina. Lieknina. Energizuoja. Gerina medžiagų apykaitą.

TRUKMĖ 60 min.  KAINA 35 EUR

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Ant kūno paskirstomas nedidelis kiekis masažinio aliejaus ir atliekamas anticeliulitinis masažas. Ant kojų paeiliui užvyniojami bondažai suvilgyti aktyviu anticeliulitiniu koncentratu. Klientas suvyniojamas į įvyniojimui skirtą plėvelę ir laikoma 20 min.

Plėvelė ir bondažai nuyniojami, įvyniotų vietų oda nušluostoma drėgnu rankšluosčiu, nusausinama.


Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Ashtar. Aštar, grožio centras Klaipėdoje, veido odos valymas ir kūno procedūros
Straipsnių autorius. Kosmetologė Dizainerė.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *