APIMČIŲ IR CELIULITO MAŽINIMAS SU HIFU

Apimciu ir celiulito mazinimas Klaipedoje

AR ŽINOTE KAD…

 Laikantis dietos, atsikratyti „rinkių“ ant liemens neįmanoma? Atsikratyti riebalų, kai nepageidaujamas celiulitas karaliauja ant šlaunų ir sėdmenų, taip pat neįmanoma.

Net lieknos moterys, kurios praktikuoja sveiką gyvenimo būdą, dažnai kenčia nuo celiulito ir riebalų sankaupų ant pilvo?

Staiga sumažėjus kūno svoriui – suglemba oda?

HIFU – tai labai saugus ir visai neskausmingas neinvazinis riebalų nusiurbimo metodas?

Tai veiksmingiausia priemonė atstatanti kūno formas po hormoninių svyravimų (lytinio brendimo, nėštumo ar menopauzės periodų), po kurių įvyksta dramatiški figūros pokyčiai?

Jokia speciali kosmetika nepajėgi išvaduoti tavęs nuo apelsino žievelės, atsiradusios ant tavo odos? Tai gali padaryti tik naujausios technologijos (HIFU), suardančios tas riebalų sankaupas (žiūrėti video).

Su amžiumi  neišvengsite sukritusios, praradusios elastingumą, išplonėjusios odos. Jums gali padėti estetinės kosmetologijos procedūros, atstatančios kolageno gamybą?


NEINVAZINIS RIEBALŲ NUSIURBIMAS, KŪNO KONTŪRO GERINIMAS

TIK 10 VALANDŲ SU HIFU! GARANTUOTAS ILGALAIKIS REZULTATAS!

Procedūros metu naikinamos veido, kaklo raukšlės, pakeliami akių vokai, sumažinami maišeliai ir raukšlės po akimis.

Apimciu ir celiulito , strijų ir sudribusios odos gerinimas Klaipedoje
(Vakuminis Fokusuotos Kavitacijos Radio Dažnio Infra Raudonųjų Impulsų Masažinis Roleris Kūnui Ir Veidui)

KODĖL ŠI METODIKA GERIAU NEI CHIRURGINĖ?

 • Minimalus šalutinis poveikis – maksimalūs rezultatai.
 • Greita ir paprasta procedūra.
 • Oda nepjaustoma.
 • Nereikia siūti.
 • Nenaudojami jokie švirkščiami anastetikai ar narkozė.
 • Galima eiti į darbą jau tą pačią dieną.
 • Pigiau

5 GEIDŽIAMIAUSI REZULTATAI

 1. Negrįžtamai sunaikinami poodiniai riebalai, be jokios invazijos;
 2. Išnyksta celiulitas;
 3. Dingsta raukšlės;
 4. Sustangrėja oda.
 5. Oda tampa jaunatviška elestinga.

VAKUMINĖ KAVITACIJA IR HIFU procedūra – tai integruotos 5 -ios pažangiausios technologijos viename.


Žiūrėkite mūsų patenkintų ir laimingų klientų atsiliepimus socialiniame tinkle Facebook`e(Jei nori tapti viena iš jų, yra galimybė tartis dėl sąlygų, kurių rezultatai bus skelbiami viešai).

VAKUMINĖ KAVITACIJA IR HIFU – YPAČ SAUGU!

Programa skirta intensyviam riebalų skaidymui ir pašalinimui, bei odos tonuso ir elastingumo gerinimui.

LPG kompanija – buvo pirmoji pradėjusi aparatinio masažo taikymą estetinėje medicinoje. Tačiau mokslas nestovi vietoje ir atrandamos vis naujesnės ir pažangesnės technologijos, nepageidaujamų riebalų atsikratymo metodai, grožio industrijos erdvėje. 

Šiuo metu pati naujausia technologija yra – VAKUMINĖ KAVITACIJA IR HIFU​​​ (High Intensity Focused Ultra cavitation. /Lietuviškai – Aukšto Intensyvumo Fokusuotas Ultra kavitacijos (cavitation – skaidymas).

Jos dėka jau po dviejų – trijų procedūrų jausite teigiamus pokyčius.

Ši metodika yra tokia veiksminga, nes ji labai tiksliai sufokusuota į poodinius riebalus ir įpatingai efektyvų jų skaidymą. HIFU dėka sugaišite mažiau laiko ir sumažinsite kitas sąnaudas iki minimumo. Drąsiai galima teigti, kad gausite maksimalų rezultatą už geriausią kainą per trumpiausią laiką. Vieno kurso trukmė 10-14 valandų.[endsection]


Termoliftingas, riebalu nusiurbimas, ultragarsine kavitacija Klaipedoje


KAI KITOS KOMPANIJOS SIŪLO ABEJOTINUS REZUTATUS UŽ

5000 EUR,

MES GARANTUOJAME PUIKIAS KŪNO FORMAS, VOS PER 10 VALANDŲ UŽ

800 EUR.


KAIP HIFU VEIKIA?

Paveiksliuke demonstruojama, kaip radio dažnis yra nukreiptas tiksliai į riebalus odos paviršiuje, skaido BIPOLIARINIU ​ULTRAGARSU riebalus labai kryptingai ir tiksliai tik odos klostėje. Taip pasiekiamas visiškas riebalinių ląstelių apvalkalų suardymas ir CELIULITO išnykimas.

Tai nauja „riebalų kontrolės” technologija, mažinanti jų sankaupas ir celiulitą, suaktyvinanti lipolizės procesus ir suteikianti, ilgalaikį poveikį (video demonstracija, burbuliuku sproginėjimas).

KAS YRA HIFU KAVITACIJA, KAIP JI STANGRINA SUDRIBUSIĄ ODĄ ?

High Intensity Focused Ultra Cavitation (Aukšto Intensyvumo Fokusuota Ultra (AIFU)) kavitacijos technologija, suardanti poodinių riebalų pūslelių apvalkalus.

Riebalai suyra į riebiąsias rūgštis ir glicerolį, kurie lengvai patenka į limfą ir natūraliai pašalinamas iš organizmo per limfinę sistemą.

Svarbu žinoti, kad šis procesas yra neinvazinis, nėra jokio potrauminio/pooperacinio laikotarpio, priešingai, nei riebalus nusiurbiant chirurginiu būdu. Todėl šios procedūros kainą sudaro tik maža dalis to, kiek kainuoja, komplikacijų tikimybę turinti, skausminga chirurginė operacija.  

Šios naujausios technologijos dėka pasiektas puikus rezultatas kiekvieną nustebins, savo kaštais.

KAM JI SKIRTA?

Ilgalaikis makiazas Klaipedoje

Tai ultra šiuolaikiška procedūra kurią pastaruoju metu renkasi daugelis pasaulinio garso įžimybių ir ekrano žvaigždžių, nepageidaujančių susenti anksčiau laiko ar turėti ansvorį, bei celiulitu pažymėtą kūną.

Kadangi procedūra yra neinvazinė ir nėra jokio pooperacinio laikotarpio, oda netraumuojama mechaniškai,  ją labai pamėgo veiklios, visada skubančios asmenybės.Aštar Ashtar Kūnui Klaipėdoje

Tai ultra šiuolaikiškas metodas, kurį renkasi daugelis pasaulio įžymybių bei ekrano žvaigždžių, kurioms ypatingai svarbu atrodyti jaunai ir turėti liekną stangrų kūną be celiulito per trumpą laiko tarpą.

Dėl patrauklios kainos ji išpopuliarėjo ir vidutines pajamas gaunančių moterų, jaunų mamyčių ir net savo įvaizdžiu besirūpinančių vyrų tarpe.

AR TAI SAUGU?

Ashtar, Aštar, Ashtar.lt Grožio procedūros KlaipėdojeTai ne invazinė, nechirurginė, neskausminga ir sveikatai nepavojinga procedūra. Greita, neskausminga, taupanti brangų laiką, kitaip dar vadinama „Pietų pertraukos“ procedūra, nes kitu įkvėpimu jau galima grįžti ir tęsti pradėtus darbus.

Nereikalingos nuskausminimo priemonės, anestetikai, todėl nėra reabilitacinio, pooperacinio laikotarpio. Ši procedūra neturi nei menkiausio neigiamo poveikio Jūsų sveikatai. Jos metu naudojamos ultragarsinės bangos, kurios tiksliai paskaičiuotos tik poodinio riebalinio audinio suardymui. Unikali vakuminė sistema greitai pašalina suirusius riebalus iš organizmo.

Jokio spinduliavimo ar neigiamos vibracijos, jūsų sveikatai. Čia naudojamos ultragarsinės bangos labai tiksliai paskaičiuotos tik poodinio riebalo apvalkalui suardyti. Unikali vakuminė sistema greitai pašalinanti riebalus iš organizmo.

Naudojami IR (infraraudonieji) impulsai, kurie padeda suaktyvinti toksinų ir šlakų išsivalymą iš atsinaujinančios dermos. Skatina greitą audinių regeneraciją ir sugrąžina odos elastingumą. Iš karto po procedūros, pasišalinus pertekliniam riebalui, oda nenudrimba, o sustangrėja ir susitraukia.  Rezultatai greiti, akivaizdūs, garantuoti.

Išmatuojamos apimtys, nufotografuojama ir nuotrauka patalpinama archyve,  pasibaigus visam kursui, skirtam nuo 10 iki 14 (priklauso nuo riebalų sankaupų) kartų, būtų pateikti akivaizdūs pasikeitimai. Svarbu Jums, mielosios, svarbu – mums.

VEIKIMO PRINCIPAI

Kavitacija – ​tai patikrintas ir labai veiksmingas NEINVAZINIS celiulito naikinimo, svorio ir apimčių mažinimo bei kūno formavimo metodas. Tiksliai ir fokusuotai ultragarsu veikiami ir suardomi riebalinių ląstelių  adipocitų ​apvalkalai. Tokiu būdu adipocitai suyra į trigliceridus, o pastarieji virsta energija. Po procedūros galimas energijos pliūpsnis, padidėjęs darbingumas.

Rolerio (voleliu) ir vakumo pagalba riebalų sankaupos ardomos mechaniškai ir šalinamos per limfinę sistemą, limfadrenažinio masažo metu.

Dvipoliaris Radio dažnis (RF) – labai veiksmingas odos stangrinimui. Kadangi šalinant perteklinį riebalinį sluoksnį oda glemba, reikia metodikos, kuri tuo pat metu ją stangrintų. Toks metodas yra RF. Vienu metu su roleliu ir vakumu veikiantis RF skatina kolageno gamybą, tokiu būdu oda stangrėja, lygėja, tampa elastinga. Tuo pačiu nyksta strijos, raukšlės. Oda tampa lygi ir elastinga.

Infra Raudonieji fotonai – ​stimuliuoja audinių regeneraciją ir poodinę kraujo apytaką, todėl sparčiai vyksta atsinaujinimo procesas.

Per limfinę sistemą greičiau pasišalina likutiniai medžiagų apykaitos proceso produktai (toksinai ir šlakai).

KAIP GREITAI IR ILGAI IŠLIEKA REZULTATAS?

Kūno formavimo​ rezultatas pasiekiamas greitai ir išlieka ilgai.

Atlikus 10-14 procedūrų kursą, pasiekto rezultato išlaikymui reikės atlikti po vieną HIFU – VAKUMINĖS KAVITACIJOS ​​ grožio procedūrą per mėnesį.

Galime drąsiai patikinti, kad net po pirmos procedūros pastebimi malonūs pokyčiai:  suminkštėję poodiniai riebalai, sumažėjusios apimtys, stangresnė oda, mažiau raukšlelių.

Remiantis mūsų ir mūsų klientų patirtimigalima drąsiai teigti, kad net po pirmos procedūros pastebimi malonūs pokyčiai, pavyzdžiui, apimčių sumažėjimas, sustangrėjusi oda, mažiau pastebimos raukšlės, suminkštėję randai ir susmulkėjusios strijos.

Reikia žinoti​, kad rezultatai priklauso nuo šių faktorių: riebalų sankaupų kiekio ir kiek laiko jie jau yra jūsų kūne, nes nuo to priklauso jų tankumas.

Jei organizmui nestinga drėgmės, tuomet limfotaka veikia sklandžiai ir, pabaigus procedūrų kursą, apimčių mažėjimas tęsiasi dar 6 – 12 ateinančių mėnesių. Po procedūrų kūno formos vis gražėja, oda lygėja, kadangi ši procedūra aktyvuoja organizmo medžiagų apykaitą.

Įrodyta​, kad atlikus 14 riebalų šalinimo procedūrų HIFU -VAKUMINĖS KAVITACIJOSaparatu, kūno apimtys sumažėja nuo 6 cm iki 10 cm.

Lipomasažo procedūrų skaičius gali svyruoti, visa tai priklauso nuo esamos problemos (nutukimo, antsvorio). Endermologinės procedūros laikas – 60 minučių, ilgesnis laikas nerekomenduojamas, audiniai tuomet nebejaučia stimuliuojančio poveikio.[endsection]

KĄ JAUSIU PROCEDŪROS METU?

Dauguma ​klientų šią procedūrą vertina maloniai.  Paprastai pamini lengvą ar vidutinio stiprumo šilumą, lengvą suspaudimą, kartais nestiprų dilgčiojimą tose srityje.

Procedūra​ veiksminga tik tada, kai epidermio temperatūra pakyla nuo 40C iki 42C. Neišsigąskite, jeigu oda paraus, tai normali reakcija į šilumą. Raudonis praeis per dieną ar dvi.

Galimas ​lengvas čirpimas ausyse, jį sukelia ultragarsas.

KUR DINGSTA RIEBALAI?

​Riebalinės ląstelės sunaikinamos negrįžtamai. Procedūros metu suardomas riebalinių ląstelių apvalkalas,  ir taip jos išskaidomos į trigliceridus. Trigliceridai patekę į kraują ir limfinę sistemą virsta energija. Dėl šios priežasties atsiranda energijos antplūdis. Likutiniai medžagų apykaitos produktai (toksinai ir šlakai) pašalinami per limfine sistemą.

Procedūrų kurso metu rekomenduojama​ aktyviau judėti, sportuoti, gerti daugiau vandens, taip pagreitinsite riebalų deginimą ir pagerinsite toksinų šalinimą. Labiausiai tinka tokios judesio formos, kurių metu suaktyvės prakaitavimas, per prakaitą taip pat šalinasi likutiniai metabolizmo produktai.

Kadangisuskaidyti riebalai transformuojasi į energiją, kuri skatina fizinį aktyvumą, gali atsirasti lengvas prakaitavimas. Tai itin veiksmingai ir greitai valo riebalų likučius. (Tinkamiausia judesio forma galėtų būti: pasivaikščiojimas, plaukimas ar riedučiai, aerobika ir kalanetika).

AR YRA ŠALUTINIS POVEIKIS?

ŠALUTINIS POVEIKIS NEPASTEBĖTAS.

Galima paminėti, kad oda šiektiek parausta, kartais gali atsirasti ir nedidelės kraujosrūvos, kurios išnyksta per 2-3 paras.

Padidėja jautrumas saulei, soliariumui, mechaniniam dirginimui.

Pastebimas​ energijos antplūdis viso kurso metu.

Klientų pastebėjimai:

Troškulys ​(kadangi limfodrenažinė sistema pradeda intensyviai

valytis);

Sumažėjęs ​apetitas (trigliceridai virsta energija);

Paraudimas​ ant odos (oda yra vakuminio rolerio veikiama mechaniškai, o radio dažnis kaitina iki 41C);

Girdisi nedidel zvimbimas ausyse procedūros metu (lyg važiuotumėte tuneliu);

Celiulito ​duobučių padidėjimas per pirmas 3-4 procedūras dėl riebalų apimties sunykimo.

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI?

Oda turi būti švari. Jei apdorojamos zonos yra plaukuotos, plaukus reikia pašalinti.

2-3 dienas prieš procedūrą nevartokite​ kraują skystinančių preparatų, nes vakuminis roleris gali palikti hematomines žymes ant odos paviršiaus.

Gerkite daugiau vandens, kad iš organizmo geriau ir greičiau pasišalintų riebalinių ląstelių irimo produktai.

Procedūros metu naudojamas specialus aliejukas, pagerinantis slydimą odos paviršiumi.

KĄ PRIVALAU DARYTI PO PROCEDŪRŲ IR TARP JŲ?

Būtina naudoti specialisto paskirtą ​kremą mažinantį uždegimą ir atstatantį hidrolipidinį balansą. Ypatingai tai svarbu pirmas 48 val. po procedūros, kadangi oda yra kaitinama ir mechaniškai dirginama. Tai užtikrins greiresnę regeneraciją ir kolageno gamybą dermoje.

Kadangi ​suardyti riebalai suyra į riebiąsias rūgštis, kurios virsta energija, intensyviau judėkite, skirkite daugiau laiko pasivaikščiojimams pėsčiomis,  aktyviems žaidimams.

Kasdien po 30 min. darykite kardio pratimus. Labai sveika paprakaituoti, per prakaitą taip pat šalinasi likutiniai metabolizmo produktai. Taip pagreitinsite savo rezultatus ir jie išliks ilgiau.

Laikykitės subalansuoto sveikos mitybos plano viso kurso​ metu ir po jo!Nepamirškite, kad suvartojant didesnį kilokalorijų kiekį, nei jų sudeginate, vietoj sunaikintų riebalinių ląstelių užaugs nauji riebalai.[endsection]

KLIENTO ATMINTINĖ 

PROCEDŪRA NEATLIEKAMA:

Esant sekantiems susirgimams:

 • Sunkioms širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms (stenokardijai, miokardo infarktui, širdies nepakankamumui); Stuburo traumoms; Hematomoms; Tromboflebitui; Limfostazei; Mazginiam venų išsiplėtimui; Odos ligoms (dermatitui, egzemai, odos vientisumo pažeidimui); Lėtinėms kepenų ir inkstų ligoms; Onkologiniams susirgimams;
 • Esant nėštumui, maitinant krūtimi.
 • Jei naudojate ar savaitę iki procedūros naudojote hormoninius preparatus.
 • Jei turite implantų ar defibriliatorių.

PROCEDŪROS ATLIKIMO SĄLYGOS:

 • Privalote įspėti operatorių apie metalinių implantų buvimo vietas jūsų kūne;
 • Procedūros metu draudžiama dėvėti metalinius aksesuarus, papuošalus;
 • Procedūros metu esant nemaloniems pojūčiams (skausmui, stipriam karščiui, spengimui ausyse) privalote pranešti operatoriui, jis sumažins darbo galingumą ir intensyvumą;

PO PROCEDŪROS PRIVALOMA  LAIKYTIS SEKANČIŲ TAISYKLIŲ:

 • Po procedūros privaloma naudoti uždegimą mažinantį, drėgmę palaikantį kremą, paskirtą atliekančio procedūrą asmens;
 • Po procedūros pirmas 8 val. draužiama vartoti aštrų, sūrų ir kitokį alergizuojantį maistą;
 • Gerkite vandenį ir daugiau judėkite, kad per limfą galėtų pasišalinti toksinai.
 • Pirmas 48 val. po procedūros, procedūros metu apdorotus odos plotus, draudžiama plauti šaltu vandeniu, išskyrus veidą;
 • Pirmas 48 val. po procedūros privalote vengti tiesioginių saulės spindulių ir kitų stiprios šviesos šaltinių ar dirgiklių (pirties, soliarumo ir pan.).
 • Pirmas 48 val. draužiama masažuoti ar kitaip mechaniškai dirginti procedūros metu paveiktą odą;

PROCEDŪROS EIGA, PASEKMĖS, REZULTATAI:

 • Teigiamiems rezultatams pasiekti ir jų ilgalaikiškumui užtikrinti, reikia atlikti 10 – 14 procedūrų kursą, jas atliekant kas 3 – 4 dienas kūnui ir vieną kartą savaitėje veidui. Reikiamų atlikti procedūrų skaičius priklauso kūno sudėjimo, bei odos elastingumo.
 • Po ultragarsinės kavitacijos (rankena Nr 1) vietos, kuriose yra didžiausios riebalų sankaupos, tampa sudribusios, tai normalu. Sudribimas rodo, kad riebalai yra suardyti. Sudribimas išyks tik užbaigus procedūrų kursą. Kai suskaidyti riebalai pasišalins iš organizmo.
 • Ultragarsinės kavitacijos metu (rankena Nr 1), girdisi spengimas ausyse. Jei tas spengimas labai nemalonus, kreipkitės į operatorių, jis sumažins energijos lygį, taip sumažės nemalonus jausmas.
 • Stangrinant odą Radio Dažniu (rankena Nr.2) odos paviršiaus(epidermio) temperatūra pakyla iki 40C -42C, jaučiamas karštis. Tai rodo jog procedūra atliekama teisingai. Jei jaučiate deginimą, kreipkitės į operatorių, jis sumažins energijos lygį, taip sumažės nemalonus jausmas.
 • Po procedūros oda parausta, tai veiksmingumo rodiklis. Jautrumas ir raudonis praeis per kelias dienas.
 • Geriausiai rezultatai pasireiškia praėjus pusei metų po procedūrų kurso ir vis dar gerėja visus metus.


Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *