AR SKAUSMINGA MICROADATINĖS MEZOTERAPIJOS PROCEDŪRA?

Veido valymas Klaipedoje 868770119

Dažniausiai užduodamas mano klienčių klausimas prieš procedūrą:

AR NESKAUDĖS?

Atsakymas:

TIKRAI NESKAUDĖS!

 

Procedūra atliekama  moderniu automatiniu Meso-pen prietaisu.  Tai ir  yra adatinė mezoterapija.  Jūs nejausite nei mažiausio diskomforto, nereikės naudoti jokių anestetikų.

 

Kaip tai veikia?

Čia yra naudojama sterili vienkartinė 36 adatų kasetė. Ši kasetė juda labai dideliu greičiu ir odos perforavimo gylis yra tik 0,25 mm – 0,5mm. Tokio gylio visiškai pakanka, nes procedūros metu naudojami “SESDERMA” mezoterapiniai preparatai, kurių aktyvios medžiagos yra patalpintos į nanoliposomas. Šių preparatų prasiskverbimas į giliausius odos sluoksnius ir medžiagų pasisavinimas yra maksimalūs. Apie mezoterapinių medžiagų daromą poveikį skaitykite ČIA.

 

Kas yra perforacija?

Odos paviršiaus mikro subadymas – “perforacija”, dūriai tiksliai vertikalūs, todėl odos paviršiaus pažeidimai yra minimalūs, o odos atsakas į šiuos mikro subadymus yra regeneruoti.  Kitais žodžiais sakant – mikro žaizdelių gydymui, sparčiai pradedamas sintezuoti kolagenas ir elastinas. Žiūrėkite filmuką nuorodoje.

 

Kokia yra nauda?

Tokio proceso metu aktyvių medžiagų prasiskverbimas į giliuosius odos sluoksnius yra net  99 % , o potrauminis odos atsakas – gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis.

Dar ši procedūra vadinama “KOLAGENO  atkūrimo terapija”. Jos metu, kaip nei vienos kitos procedūros metu, skatinama naujo, kokybiško, dar vadinamo “Jaunystės” kolageno gamyba. Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis, lygesnis. Veido odos išvaizda gražėja, oda tampa jaunesnė ir sveikesnė.

 

Kokiai odai ji tinka?

Mikroadatinė terapija – tai moderni estetinės medicinos procedūra, daug efektyvesnė už klasikinę adatinę mezoterapiją.

Mikroadatinė terapija tinka visiems odos tipams.

Gali būti naudojama po lazerinių ir cheminio šveitimo procedūrų terapinio efekto sustiprinimui.

Poprocedūrinis laikotarpis būna nekomplikuotas. Oda gali būti jautresenė, šiektiek paraudusi  valandą ar kelias valandas. Makiažą galima naudoti po procedūros praėjus 24 valandoms.

 

Kokie rezultatai?

Pirminis procedūros efektas matomas jau sekančią dieną, o ilgalaikiai rezultatai pasiekiami ir išryškėja po 6 mėnesių.

Intensyvus mikroadatinės mezoterapijos kursas atliekamas kas 2 savaites. Rekomenduojama atlikti 4-6 veido procedūras, 6-10 kūno procedūras; vėliau atliekamos palaikomosios procedūros – 1 procedūra per mėnesį. 

Terapija taip pat labiai efektyvi ir plaukų augimui skatinti, tuomet procedūros metu naudojamas specialus plaukų augimą skatinantis mezoterapinis kokteilis.

 

Specifika.

INDIKACIJOS:  tinka visų tipų odai.

 

KONTRAINDIKACIJOS: netaikoma esant odos onkologiniams, virusiniams ir infekciniams susirgimams, keloidinio randėjimo atvejais, jei vartojami kraujo krešėjimą mažinantys vaistai, prastas odos gijimas, diabetas,  aktyvi aknė, egzema, rozacėja (rožinė), sunki saulės keratozė, iškilūs apgamai ar karpos.

 

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

 

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

 

 

Taip pat mano mielosios, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu  suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu. 

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *