KĄ PADOVANOTI MAMAI?

 

 Подарки для мамы на День Матери ?

“Dovana apie kurią svajoja Jūsų Mama”!

Ar suklysiu sakydama kad kiekviena iš mūsų svajojame pabėgti nuo kasdienės rutinos ir skirti pusdienį tik sau?

Kaip būtų  malonu atitrūkti nuo namų ruošos darbų, puodų, pirkinių ir pasimėgauti tik tau vienai skiriamu dėmesiu ir rūpesčiu. Šiltoje ir jaukioje aplinkoje pamiršti visus pasaulio rūpesčius, pasinerti į atpalaiduojančių kvapų aromatą, pasilepinti grožio procedūra, kur viskuo bus pasirūpinta už jus. Juk nuo vaikystės kiekviena moteris svajoja nors valadėlę pasijusti tikra karaliene.

Ar dažna iš mūsų, kasdieniame bėgime,  randame laiko  tinkančios kosmetikos paieškai?

O jei ir randame, ar dar turime jėgų po darbo dienos deramai pasipūpinti savo veido oda, jau nekalbant apie kūno priežiūrą? Manau, kad dažnai pamirštame, ar neturime jėgų net nusivalyti makiažą.

Pusantros valandos trunkančio procedūrų komplekso “Žydėjimas” 

https://ashtar.lt/ Kaip atsikratyti raukšlių veide, procedūros Klaipėdoje Ashtar grožio salonas atpalaiduojančios veido procedūrosJūsų veido oda bus – pridrėkinta, pamaitinta,  jausitės pailsėjusi ir jaunesnė. Procedūros metu naudojama pripažinta visame pasaulyje prancūzų firmos kosmetika Isabelle Lancray, kurios produktai gaminami remiantis naujaisiais mokslo pasiekimais ir aukščiausios kokybės produktus.

Kada paskutinį kartą jautėtės išties laiminga, laisva, mylima?

Tai tikras deivės ritualas, kurio metu bus pasirūpinta ne tik veidu ir kūnu, bet ir jūsų gera savijauta, bei dvasine harmonija. Atpalaiduojantis karštų akmenų masažas, giliai sušildo, atpalaiduoja visą kūną, nugramzdina į svajonių pasaulį, o burnoje juntamas saldaus sapno skonis. Toks masažas nuo senų senovės buvo atliekamas žynių gydymo tikslu.

Ar senai buvome mažos mergaitės, kuomet mamos mus siautė savo rūpesčiu?

Dabar mes  pačios jau tapome mamomis ir taip gera prisiminti tas akimirkas kai mus guodė, glostė ir klostė švelnios mamos rankos. Tos rankos,  dažnai labiausiai “baudžiamos” – nualintos chemikalų, nedažnai reikiamai apdovanojamos joms deramu rūpesčiu. Išvargintos kasdienės ruošos, tikrai nusipelnė joms verto atlygio. Procedūra rankoms – suminkštins, sušvelnins jų odą, užgydys įtrūkimus, leis pasijusti ištiesų pamaloninta.

Parodykite meilę ir dėkingumą sau, savo artimui,  savo nuostabiai ir vienintelei Mamai – dovanokite malonius įspūdžius ir geras emocijas!


Ashtar. Aštar, grožio centras Klaipėdoje, veido odos valymas ir kūno procedūros
Straipsnių autorius. Kosmetologė Dizainerė.
Saule danguje – Moterys žemėje!

 

Kreipkitės bet kuriuo klausimu, visada išklausysiu ir pakonsultuosiu.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *