KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĘ?

Я не знаю, что случилось с моим лицом , ничто - не помогает - совет от салон красоты Аштар Клайпеда

Kodėl klientas išreiškia nusivylimą rezultatu? Kas kaltas ir ką daryti?

 

 

 

 

Iš savo klienčių dažniausiai išgirstu tokius susirūpinimus:

  1. Nežinau kas atsitiko mano veidui, niekas netinka kuo tik netepčiau – nepadeda.
  2. Noriu kažkokios procedūros, kažko tokio, kad būtų gerai.
  3. Nežinau kaip rasti gerą specialistą, bijau patekti pas betką.

Pamėginsiu surasti atsakymus į šiuos klausimus, remiantis savo patirtimi.

 

Kaip išsirinkti tinkamą veido odos priežiūros priemonę?

Dabar, kai yra tokia gausi pasiūla visokiausių veido priežiūros priemonių, savarankiškai beveik neįmanoma išsirinkti teisingos priemonės, kremo.  Jei man pačiai reikėtų nusipirkti kremą pvz. vaistinėje, turėčiau sugaišti visą dieną skaitydama ir studijuodama etiketes ir sudedamąsias kosmetikos dalis.

Suprantama, mano klientės irgi neturi tam nei laiko, nei tokių žinių, todėl dažniausiai eina pirkti kosmetikos į vaistinę, kur tikisi gauti specialisto konsultaciją.

Deja, ne retai tenka nusivilti įsigyta priemone, todėl, kad, jei ji nepadaro nieko blogo, bet nepadaro ir nieko gero.  T.y tepame tepame, o rezultatas nesikeičia, kaip buvo spuogai, taip jie ir yra ir nemažėja, oda kaip buvo riebi, taip ji ir liko, kaip buvo sausa ir sudirgusi, taip ir nepagerėja ir pan.

 

Dėl ko taip nutinka?

Konsultantas vaistinėje neturi tiek laiko, kad įsigilintų į jūsų odos problemas, o dažnai ir neturi tokių kompetensijų, dažniausia jis parenka priemonę taip, kaip darytumėte ir jūs, tiesiog pagal gamintojo rekomendaciją: sausai odai, mišriai, riebiai odai ir pan.

O juk yra tiek daug aspektų į kuriuos reikia atsižvelgti: kokios buvo prieš tai atliktos procedūros, gal vartojate kokiusnors vaistus, gal turite kitų negalavimų, gal, pagaliau reikia išvalyti veido odą, kad ji gerai pasisavintų aktyvias medžiagas?

 

Pasidalinsiu keliais atvejais iš mano praktikos.

      Kartą atėjo klientė kuri buvo atlikusi kelias jauninančias procedūras frakciniu lazeriu.  Po šių procedūrų ji norėjo dar pegerinti odos faktūrą, tad savarankiškai pasirinko priemonę su rūgštimis. Tokios priemonės jokiu būdu negalima naudoti po lazerio procedūrų, kuomet oda ir taip yra jautri ir pažeista.  Žimona, rezultatas buvo priešingas.  Tuomet ji kreipėsi i vaistininkę tikėdamasi profesionalios pagalbos, ši, neįsigilinusi į problemą jai parinko priemonę mišriai odai, nes klientės oda ir yra tokio tipo, tačiau neišsiaiškino ką pirkėja prieš tai darė.  Mano klientė ne tik kad nepagerino odos būklės, bet ji katastrofiškai pablogėjo, nes kremas mišriai odai dal labiau ją išsausino. Tokiu atveju ir gaunasi toks kuriozas – rūpinuosi savo oda, atlieku procedūras, perku ir tepu brangius kremus, bet vistiek niekas nepadeda.

Kita klientė sakėsi tepanti veidą pigiausiu rankų kremu, nes ji yra išmėginusi viską ir visi kiti tiesiog netinka.  Bet kai paklausiau, ar mėgino kosmetiką kurią aš jai siūlau, atsakė, kad ne.  Reiškia ne viską išmėgino, ar išmėgino priemones, kurios jai netinka.  Netepkite veido rankų kremu, geriau pasikonsultuokite su savo kosmetologu!

Netepkite veido aliejais, jie neduos jokios kitos naudos, kaip tik užkimš poras. Vėl iš praktikos:  moteris gydė riebią odą, spuogelius, inkštirus ir užsikimšusias poras (jau nepamenu kokiu tiksliai) aliejumi.  Joks aliejus jums neišvalys porų!  Geras šalto spaudimo aiejus bus daug naudingesnis jūsų odai, jei jo užsipilsite ant salotų.

Dar vienas nutikimas: moteris atėjo norėdama pavalyti veido odą, pašalinti smulkius spuogelius, oda buvo labia išsausėjusi, sudirgusi. Po drėkinančios rūgštinio pilingo procedūros pas mane, paklaususiau ar ji turi kokį drėkinantį kremą naudoti namuose? Klientė atsakė, kad taip, neseniai kaip tik tokį yra įsigijusi ir net yra atsinešusi parodyti.  Pasirodo, kad tas kremas skirtas riebiai spuoguotai odai. Kaip jis galėjo pridrėkinti? Laimingas atsitiktinumas, kad ji parodė priemonę man, o juk galėjo juo teptis po procedūros namuose ir būtų viskas tik pablogėję.

Mielosios, tikrai daugiau sutaupysite, jei ateisite pas specialistą, kosmetologą, kuris parinks jums tinkamas priemones, ir pasiūlys jums reikiamą procedūrą.

Kartais verta sumokėti šiektiek daugiau, bet gausite tokį rezultatą, kurio norite, kokio reikia jūsų odai!  Pagalvokite, kiek esate išleidę pinigų priežiūros priemonėms, kurios visiškai neveikia?

Ka daryti, kad rezultatas po procedūros nebūtų priešingas?

 

Sužnokite sekančiame straipsnyje…


 

Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

Kreipkitės betkuriuo klausimu, visada išklausysiu ir pakonsultuosiu.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Mano mielosios, kilus klausimams rašykite komentaruose, už  paliktą po šiuo straipsniu  Jūsų komentarą suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu.

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

 

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *