KAS LABIAUISIAI ĮTAKOJA ODOS BŪKLĘ?

3 komponentai darantys didžiausią įtaką Jūsų odai!

veido valymas Klaipedoje 868770119Odos būklę įtakoja daugelis dalykų – gyvenimo būdas, kasdien patiriamas stresas, kenksmingos aplinkos sąlygos – saulė, laisvieji radikalai.

KAS TIE LAISVIEJI RADIKALAI?

Laisvieji radikalai – tai molekulės, kurios savo sudėtyje turi nepastovų elektrodą. Jis atsiranda kvėpuojant ląstelėms. Kai ląstelės deguonies molekulė gauna papildomą elektroną ji tampa laisvuoju radikalu.

Laisvieji radikalai cirkuliuoja kraujyje ir labai greitai jungiasi su visomis struktūromis: baltymais, riebalais ir k.t. Prisijungę prie šių struktūrų laisvieji radikalai neleidžia joms atlikti įprastų funkcijų. Apsauginiai membranos elementai atplėšiami vienas nuo kito, ir ląstelės sienelėse atsiranda angų. Susidūrimo metu gaminasi nauji laisvieji radikalai, kurie yra agresyvesni nei ankstesni. Kartais griaunanti jėga gali prasiskverbti iki ląstelės branduolio, kuriame glūdi genetinė informacija, ir taip sukelti ląstelių mutacijas bei vėžines ligas.

Jei organizme cirkuliuoja pakankamai radikalų gaudyklių arba antioksidantų, laisvieji radikalai neigiamo poveikio neturi. Tačiau jei oksidantų yra labai daug arba organizme stinga radikalų gaudyklių, ląstelėms iškyla didelis pavojus.

Ankstyvos raukšlės, pavargusi, suglebusi oda yra akivaizdus laisvųjų radikalų veikimo rezultatas.

 

KOKIE VITAMINAI NEUTRALIZUOJA LAISVUOSIUS RADIKALUS?

Jau seniai žinoma, kad Vitaminas C kartu su Vitaminu A daro stebuklus. Apsaugodami nuo laisvųjų radikalų poveikio, jie skatina jau sužalotos odos atsinaujinimo procesą.  Šie vitaminai gali pakreipti odos senėjimo procesus priešinga kryptimi, skatina odos gijimą ir pašalina odos trūkumus. Jie atsako už normalią ląstelių funkcijų veiklą.

 

Vitaminas C

Vitaminas C yra laikomas vienu efektyviausiu kosmetikos komponentu. Jis ne tik pasižymi antioksudaciniu poveikiu, jo dėka sprendžiama daug odos problemų. Vitaminas C tiek visam mūsų organizmui, tiek mūsų odai teikia maksimalią naudą – dalyvauja medžiagų apykaitoje, stiprina odos kapiliarus, skatina odos atsinaujinimą, slopina melanino gamybą, tokiu būdu mažėja hiperpigmentacijos, šviesina, skaistina odą.

Bet labiausiai jis reikšmingas mūsų odos priežiūroje, kadangi skatina kolageno  – vieno svarbiausių mūsų organizmo baltymų, gamybą. Šio baltymo dėka odoje surišama ir išlaikoma drėgmė, to pasekoje užkertamas kelias raukšlėms bei dehidratacijai, atstatomas odos stangrumas, ji tampa elastingesnė.

 

Vitaminas A

Vitaminas A yra ne tik tikras grožio vitaminas, bet ir turi lemiamos reikšmės odos ir gleivinės būklei. Vitaminas A gerai žinomas dėl ryškių ląstelių atsinaujinimo ypatybių, atlieka optimalią ląstelių apsauginę funkciją. Jei vitamino A pakanka, odos ląstelės atsinaujina sparčiau: senos greičiau pašalinamos, lengviau susidaro naujos. Todėl oda atrodo jaunesnė, elastingesnė ir lygesnė. Odos priežiūros produktuose jis dažniausiai aptinkamas kaip retinolio palmitatas. Šis betakarotenas be savo antioksidacinių savybių, taip pat mažina odos infekcijas ir uždeginimus procesus, kaip nei viekas kitas vitaminas stipriai stimuliuoja kolageno  sintezę, ląstelių atsinaujinimą. yra vienas iš stipriausių antioskidantų.

 

Reikia pažymėti, kad su amžiumi susijęs mikrokraujotakos susilpnėjimas užkerta kelią šių naudingų medžiagų įsisavinimui odoje, tad norint išsaugoti reikiamą šių medžiagų kiekį odoje, būtina naudoti priemones turinčias vitaminų A, C, E, kurie neleistų atsirasti raukšlėms ir leistų odai susigrąžinti elastingumą ir sveiką spindesį.

 

Biologiškai aktyvaus silicio nauda odai

 

Silicis padeda išsaugoti odos tvirtumą ir mechaninį atsparumą. Silicio kiekis mažėja didėjant amžiui,  dėl jo trūkumo organizme oda išsausėja, atsiranda dėmių ir raukšlių.

Organinis Silicis gali padėti išsaugoti odos vientisumą ir sulėtinti senėjimo procesą.

 Odos lankstumas, storumas, lengvas gijimas bei raukšlių nebuvimas – tiesiogiai susiję su kolageno ir silicio kiekiu. Odos drėgmės lygis yra taip pat  proporcingas audinyje esančiam Siliciui.  Odos drėgmės lygis labai priklauso nuo dermoje esančių glikozaminoglikanų.

Nuo 25 metų kolageno gamyba pradeda mažėti, bėgant  metams šis procesas tik greitėja. Kai odoje yra mažai kolageno smarkiai suplonėja odos audiniai. Po truputį odos kapiliarų audiniai tampa plonesni, todėl sumažėja odos gebėjimas išsaugoti maistingąsias medžiagas ir vandenį. Oda palaipsniui praranda savo tvirtumą ir spindesį, kyla didelė rizika, kad susiformuos ankstyvos raukšlės, oda suglebs, atsiras pigmentinės dėmės. Kolageno mažėjimas yra susijęs su Silicio mažėjimu odos audinyje.

Organinis Silicis pertvarko jungiamuosius audinius, aktyviai dalyvauja atsinaujinant kolageno skaiduloms ir elastinui, išsaugo odos plastiškumą, nutolina odos audinių irimą, susijusį su senatve.

Silicis veikia ne tik odos audinio struktūrą, jis skirtingus odos sluoksnius drėkina nuolatos ir iš pagrindų. Taip pat veiksmingai kovoja  su saulės daroma žala. Organinis Silicis – natūralus antioksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo oksidacijos, naikina kenksmingus laisvuosius radikalus, kurie sukelia ankstyvą senėjimą, saugo odą nuo išorės veiksnių ir laiko sukeliamos žalos.

 

Svarbu žinoti

Jog  atsiradus senėjimo požymiams, būtina kreiptis į specialistą.  Vaistininkai, ar kiti geri žmonės nėra specialistai. Netikėkite į universalias priemones visom problemoms spręsti, tai mitas. Esame kiekviena unikali kai saulėtekis ar žvaigždė, todėl sprendimai yra taip pat labai individualūs.  Salone Ashtar (Aštar) rasite visas reikiamas ir tinkamas priemones nustatyti tiksliai Jūsų odos būklui ir grąžinti jai grožį.

Privalote suvokti, kad tik atlikus tikslią  deagnostiką (kompiuterinę) galima kalbėti apie tikslinį priemonių parinkimą. Tokiu būdu sutaupysite savo brangų laiką ir pinigus. Čia bus tiksliai parinktos veiksmingos kosmetologinės priemonės ir tinkamiausia procedūra, bei apsilankymų skaičius, kad rezultatas būtų geriausias ir ilgalaikis. Plačiau apie procedūras rasite šioje nuorodoje, pasirinkus individualią odos problemą.


Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

 

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

 

 

Taip pat mano mielosios, gaukite  30% nuolaidą, pasirinktai procedūrai, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu. Skambinkite ir susitarsime dėl Jūsų vizito laiko su jau pritaikyta 30% nuolaida.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *