KAIP SUMAŽINTI RAUKŠLIŲ GYLĮ NET 50%?

4 DALYKAI, KURIUOS VERTA ŽINOTI!

  1. Mokslininkai patvirtino, kad reguliariai naudojant priemones su peptidais, raukšlių gylis sumažėja net iki 50 %. Poveikis panašus į botokso, skirtumas toks, kad peptidai netrikdo natūralios veido raumenų funkcijos.
  2. Fermentacijos būdu išgaunami peptidai pasižymi ypatingu stabilumu, todėl nesvarbu, kokia yra kosmetikos priemonės receptūra – į ją įeinantys peptidai odą ar plaukus veikia 100 %.
  3. Peptidai stimuliuoja natūralų odos elastingumą palaikančio baltymo kolageno gaminimąsi, gerina antioksidacinį ląstelių aktyvumą, audinių regeneraciją. Kosmetika su peptidais itin veiksminga po tokių grožio procedūrų, kaip dermabrazija, odos lyginimas lazeriu.
  4. Nustojus naudoti kosmetiką su peptidais, efektas išlieka iki trijų mėnesių (tai reiškia, kad odos ląsteles toliau aktyviai atsinaujina).

 

Medicinos srityje peptidai žinomi ir naudojami jau daugiau kaip trisdešimt metų. Kosmetikos produktuose tai naujiena. Savo veiksmingumu jiems neprilygsta nei viena lig šiol buvusių favoritėmis medžiagų kosmetikoje: elastinas, kolagenas, keratinas.

KAS YRA PEPTIDAI?

Peptidai – trumputės baltymų, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių (dviejų ir daugiau), grandinės. Šie fermentacijos būdu mokslininkų išgauti ir užpatentuoti biologiškai aktyvūs komponentai į gydomosios kosmetikos priemones patenka prieš tai patalpinti į vadinamąsias nanokapsules, gebančias pro raginį odos sluoksnį prasiskverbti į giliausius jos sluoksnius.

KAIP PEPTIDAI VEIKIA?

Prasiskverbę i giliausius dermos sluoksnius, ląstelių lygmenyje stimuliuoja absoliučiai visus  natūralius  odos gyvybinius procesus:  odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę, audinių regeneraciją, detoksikaciją, ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir daug kitų. Todėl Sumažėja ne tik raukšlės, bet ir paburkimai bei tamsūs ratilai po akimis.

O svarbiausia – mažinant periferinių raumenų susitraukimus, atpalaiduoja veido raumenis, tokiu būdu mažinamos mimikos raukšlės.

Oda tampa lygi ir elastinga.

Kas dar įdomu, biomimetiniai peptidai yra identiški žmogaus organizmo peptidų sudėčiai, todėl  jų pagrindu sukurta kosmetika yra visiškai saugi, nesukelia jokių alerginių reakcijų.

SVARBU

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad, norint išsaugoti odos jaunystę, odos priežiūros priemones su peptidais reikia naudoti reguliariai. Tada raukšlių gylis sumažėja net iki 50 procentų! Dar vienas labai svarbus dalykas – kuo švelnesnės laiko žymės odoje, tuo greičiau ir lengviau ji atsinaujina. Taigi, kosmetiką su peptidais rekomenduojama pradėti naudoti vos pastebėjus pirmąsias raukšleles.


 

Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

 

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

 

Taip pat mano mielosios gaukite  30% nuolaidą, pasirinktai procedūrai, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu. Skambinkite ir susitarsime dėl Jūsų vizito laiko su pritaikyta 30% nuolaida.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *