O.D.A GLIKOLIO - 45 EUR​

Trukmė 45 min.;  Kaina 45 EUR;  6 proc. kursas 220 EUR

REZULTATAS:

švari, lygi, stangri, skaisti ir itin švelni oda.

POVEIKIS:

stabdo senėjimą, skatina regeneraciją, atkuria drėgmę, gerina elastingumą, stangrumą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą, veikia antimikrobiškai, antibakteriškai, giliai valo, atkemša poras, naikina spuogus ir neleidžia susidaryti naujiems, lygina randelius.

POJŪČIAI PROCEDŪROS METU:

procedūra neskausminga ir saugi,  jaučiamas dilgčiojimas, niežėjimas. Po procedūros silpnas perštėjimas gali išlikti iki dviejų parų. Galimas paraudimas, šerpetojimas. Retais atvejais gali susidaryti plonas šašas, kuris labai greitai užgyja.

BŪTINA naudoti kosmetologo paskirtą raminantį apsaugantį nuo UVA ir UVB spindulių kremą.

Geriausiam rezultatui pasiekti tarpuose tarp procedūrų naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

REKOMENDUOJAMA atlikti 6-10 procedūrų kursą kas 7-12 dienų.

PROCEDŪROS EIGA:

 1. Veido oda nuprausiama aktyviu prausikliu su AHA rūgštimi, nusausinama servetėle.
 2. Ant veido odos tepamas reikiamo stiprumo glikolio rūgšties tirpalas. Laikoma, kol pasiekiamas reikiamas rezultatas.
 3. Neutralizuojama.
 4. Jei reikia, galima atlikti mechaninį veido valymą.
 5. Veido oda nuplaunama drungnu vandeniu, nusausinama servetėle.
 6. Tepamas odos atsinaujinimą skatinantis serumas.
 7. Uždedama raminamoji, drėkinamoji kaukė.
 8. Procedūra užbaigiama raminamuoju veido kremu su apsauga nuo UVA ir UVB spindulių.

KAS YRA GLIKOLIO RŪGŠTIS?

Glikolio rūgštis yra natūrali, išgaunama iš cukranendrių sulčių. Glikolio rūgšties molekulė yra labai maža ir geba prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius. Dėl šios priežastis ji ir yra pati efektyviausia iš visų AHA rūgščių.

Ji būna skirtingų koncentracijų. Kosmetologijos kabinetuose naudojami didesnių koncentracijų glikolio rūgšties tirpalai, koncentracija gali būti nuo 10 iki 70 %.  Nuo koncentracijos ir laikymo ant odos paviršiaus laiko priklauso, koks bus rūgšties poveikis odai - labiau drėkinantis, regeneruojantis,  antiseptinis ar eksfolijuojantis.

Kuo didesnė tipralo koncentracija ir ilgesnė ekspozicija, tuo giliau rūgštis prasiskverbia. Kosmetologas parenka tinkamiausią koncentraciją individualiai, pagal odos tipą ir sprendžiamą problemą. Jautriai raustančiai odai naudojama silpnesnės koncentracijos rūgštis nei riebiai atspariai odai.

Pirmą kartą atliekant procedūrą, visuomet naudojama mažesnė koncentracija. Kai kurioms problemoms spręsti reikalinga didelė koncentracija, nes būtina prasiskverbti į giliuosius dermos sluoksnius.  Reikia atlikti kelias procedūras, kad oda priprastų prie stipresnių tirpalų,  įgytų “imunitetą”. Taip išvengiama nemalonių poprocedūrinių traumų: stipraus raudonio, uždegimo, odos lupimosi, šašo.

POVEIKIS ODAI

Teigiamas glikolio rūgšties poveikis odai yra nenuginčijamas. Puikus rezultatas pastebimas jau po pirmos procedūros. Glikolio rūgštis viena iš seniausiai ir plačiausiai naudojamų AHA rūgščių kosmetologijoje, o veido pilingas glikolio rūgštimi yra labai populiarus.

Glikolio rūgštis turi stiprių antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, veikia drėkinančiai.

Mažina epidermio ląstelių tarpusavio sukibimą, po pilingo oda pradeda šerpetoti. Eksfoliacijos stiprumas priklauso ne tik nuo koncentracijos, bet ir nuo daugelio kitų veiksnių: nuo odos tipo, būklės, kokios priemonės buvo naudotos prieš procedūrą, kuo procedūra užbaigiama.

Skatina odos atsinaujinimą, išvalo užsikimšusias poras, oda tampa skaisti, švelni, lygi. Susitvarko riebalinių liaukų veikla.  Riebi oda tampa neriebi, o sausa - nesausa, normalizuojasi biologinė odos funkcija.

Veikia antiseptiškai, naikina mikrobus, bakterijas ir grybelius, dėl šios priežasties sumažėja, o ilgainiui visiškai išnyksta spuogai, bėrimai. Saugo nuo naujų spuogų susidarymo, todėl svarbu po procedūrų kurso dar mažiausiai 6 mėnesius, geriausia, dar metus laiko naudoti paskirtas priemones namuose ir vieną kartą per mėnesį apsilankyti pas kosmetologą stipresnei procedūrai.

Labiausiai glikolio rūgštis vertinama dėl regeneruojančių savybių.  Ji skatina fibroblastų aktyvumą, o fibroblastuose gimsta kolagenas ir elastinas. Nuo kolageno ir elastino kokybės ir jų kiekio mūsų odoje priklauso odos elastingumas, stangrumas, skaistumas.  Kuo oda stangresnė, tuo mažesnė raukšlių atsiradimo tikimybė,  ji ne taip greitai suglemba, išlieka drėgna ir gyvybinga. Ilgesnį laiką naudojant priemones su glikolio rūgštimi oda ne tik apsaugoma nuo naujų raukšlių formavimosi, bet išsilygina jau esamos smulkios raukšlelės. Dermos sluoksnis pasidaro storesnis, atsparesnis, sumažėja randeliai, greičiau gyja odos pažeidimai. 

Glikolio rūgštis naudojama ne tik veidui, ji puikiai sprendžia ir kūno odos problemas, puikiai tinka dekoltė ir nugarai esant bėrimams, rankų, alkūnių bei pėdų priežiūrai. 

KIEK REIKIA PROCEDŪRŲ?

Kad pamatytumėte akivaizdžius rezultatus ir pajustumėte teigiamą glikolio rūgšties poveikį veido odai, labai svarbu kartu su kosmetologe sudaryti apsilankymų grafiką ir jo laikytis. Dažniausiai rekomenduojama nuo 4 iki 10 apsilankymų. Apsilankymų dažnis ir kiekis priklauso nuo individualių odos savybių, sprendžiamos problemos, amžiaus.

Procedūros negali kartotis dažniau nei kas savaitę. Idealiausia, jei tarp procedūrų išlaikomas 10-12 dienų tarpas. Po veido valymo glikolio rūgštimi procedūros galimos tam tikros odos reakcijos - paraudimas, perštėjimas, kartais atsiranda net šašų. Tai normali reakcija, po kelių dienų šių nemalonių pojūčių nebelieka.

KAIP PRIŽIŪRĖTI ODĄ PO PROCEDŪRŲ? 

Po veido pilingo glikolio rūgštimi oda bus kiek jautresnė, labiau pažeidžiama. Apie 10 dienų reikėtų vengti soliariumo, deginimosi saulėje, pirties, aštraus maisto. Veido odos priežiūrai rinkitės kremą apsauga nuo saulės SPF 30  ir daugiau. Jei nenaudosite apsauginių priemonių - atsiras pigmentinių dėmių.

Dieną ar kelias nenaudokite dekoratyvinės kosmetikos. Idealiausia, jei procedūras su rūgštimis atliksite šaltuoju sezonu - rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį. Tuo metu saulė ne tokia aktyvi.

Geriausiam rezultatui pasiekti, tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

“SESDERMA” MIGDOLŲ, AZELAINO ARBA GLIKOLIO RŪGŠTIES GELINIS PILINGAS SU MILTELINIU PRIEDU (BUSTERIU): - 60 EUR

TRUKMĖ:

45 min.; 

KAINA:

60 EUR; 

6 PROC. KURSAS:

300 EUR

 

REZULTATAS:

švari, lygi, stangri, skaisti ir itin švelni oda.

 

POVEIKIS:

stabdo senėjimą, skatina atsinaujinimą, atkuria drėgmę, gerina elastingumą, stangrumą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą, veikia antimikrobiškai, antibakteriškai, giliai valo, atkemša poras, naikina spuogus ir neleidžia susidaryti naujiems, lygina randelius, mažina pigmentacijas.

 

POJŪČIAI PROCEDŪROS METU: 
neskausminga ir labai saugi, jaučiamas nestiprus dilgčiojimas, niežėjimas. Po procedūros perštėjimas gali išlikti iki kelių valandų. Galimas odos jautrumas, paraudimas, tempimo pojūtis. 

 

BŪTINA: 

naudoti kosmetologo paskirtą, atstatantį, raminantį bei apsaugantį nuo UVA ir UVB spindulių kremą.

Maksimaliai geram rezultatui pasiekti, tarpuose tarp procedūrų, naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

 

REKOMENDUOJAMA:

atlikti 6-10 procedūrų kursą kas 7-14 dienų.

 

PROCEDŪROS EIGA:
 1. Veido oda nuprausiama švelniu bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
 2. Nuvaloma liposominiu valikliu.
 3. Ant veido odos tepamas pasirinktos rūgšties (migdolinės, azelaino, glikolio) gelis, kuris sumaišomas pagal odos problemą pasirinktu milteliniu priedu (boosteriu). Laikoma kelias minutes, arba kol oda švelniai parausta.
 4. Veido oda nuplaunama drungnu vandeniu, nusausinama servetėle.
 5. Jei reikia, galima atlikti mechaninį veido valymą.
 6. Nuvaloma liposominiu valikliu.
 7. Tepamas odos atsinaujinimą skatinantis serumas.
 8. Galimi du procedūros užbaigimo būdai. Esant spuogams, rekomenduojamas, efektyvesnis pirmasis užbaigimo metodas.
  1. Procedūra užbaigiama kremu su retinoliais. Veido oda po procedūros eksfolijuos.
  2. Jei klientas labai nepageidauja eksfoliacijos, uždedama raminamoji, drėkinamoji kaukė, o užbaigimui tepamas raminantis drėkinantis veido kremas su apsauga nuo UVA ir UVB spindulių.SESDERMA GELINIAI PILINGAI

Gelio konsistencijos pilingų veikimas yra švelnesnis odai, bet negailestingas problemai. Gelis ne taip greitai kaip spiritinis tirpalas džiūsta, jis išlieka ant odos paviršiaus ilgiau ir skverbiasi lėčiau, todėl jį lengva kontroliuoti. Sumažėja po procedūrinių traumų tikimybė. Tai užtikrina lėtą, gilų ir saugų prasiskverbimą. “Sesderma”  geliniai pilingai veikia saugiai ir užtikrintai.

Kad pilingo poveikis būtų dar veiksmingesnis, juos galima sustiprinti specialiai šiems pilingams sukurtais milteliniais priedais (busteriais) , kurie parenkami individualiai, pagal poreikį.

 

Riebiai, aknės pažeistai odai naudojami migdolinės, azelaino ir glikolio rūgščių pilingai su priedais.

 

MIGDOLINĖ RŪGŠTIS –

tai AHA rūgštis hidrolizės būdu gauta iš karčiųjų migdolų ekstrakto.

Didelės molekulinės masės migdolinė rūgštis skverbiasi lėtai, nedirgina odos, todėl rekomenduojama jautriai, aukšto fototipo odai, kuri sunkiai toleruoja kitas alfa – hidroksi rūgštis (AHA). 

 

Naudojama prižiūrint fotosenėjimą, netolygias pigmentacijas, uždegiminę aknę, naudojama prieš ir po lazerio procedūrų.  Migdolinės rūgštis stimuliuoja kolageno sintezę, elastino skaidulų gamybą bei gliukozamino glikanų sintezę  viršutiniame dermos sluoksnyje žymiai efektyviau nei kitos AHA rūgštys, tokios kaip glikolio rūgštis.

Melasma, použdegiminės hiperpigmentacijos ir lentigo dėmės gali būti sėkmingai veikiamos migdoline rūgštimi. Dauguma atvejų, melazmos požymiai pagerėja 50% po vieno mėnesio priežiūros migdoline rūgštimi. 

Chemiškai migdolinės rūgšties molekulės sudėtis panaši į plataus veikimo spektro antibiotikų molekulių sudėtį. Patekusi į plaukų folikulą, mažina riebalinių liaukų sekreciją ir acne bakterijų skaičių bei gerina odos išvaizdą po uždegiminių pustulių, komedonų, aknės, folikulitų ir rožinės. Siekiant išvengti odos infekcijų, kurias gali sukelti bakterijos, 2-4 savaitės prieš ir po lazerių procedūrų rekomenduojama paruošti odą migdoline rūgštimi.

AZELAINO RŪGŠTIS -

dikarboksilinė rūgštis, išgaunama iš augalų. Labai gerai odos toleruojama medžiaga. Padeda esant spuogams, pigmentinėms dėmėms ir rožinei, psoriaze.

Azelaino rūgštis reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, normalizuoja keratinizaciją, veikia bakteriostatiškai, slopina proliferaciją, mažina pigmentacijas, balina odą.  

Stiprus antioksidantas, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, reguliuoja pH, todėl naudojama aknės gydymui.

Šiuo metu laikoma naujausiu ir saugiausiu rožinės gydymo metodu.

Ji šviesina odą, todėl naudojama pigmentinėms dėmėms naikinti.

 

 

GLIKOLIO RŪGŠTIS

yra viena iš labiausiai naudojamų rūgščių atliekant paviršinius pilingus. Ši AHA rūgštis veikia dalį arba visą epidermį, taip pat dalinai gali paveikti viršutinį dermos sluoksnį. 

Tai natūrali, rūgštis išgaunama iš cukranendrių sulčių. Glikolio rūgšties molekulė yra labai maža ir geba prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius. Dėl šios priežastis ji ir yra pati efektyviausia iš visų AHA rūgščių.

Glikolio rūgštis turi stiprių antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, veikia drėkinančiai.

Mažina epidermio ląstelių tarpusavio sukibimą, skatina odos atsinaujinimą, išvalo užsikimšusias poras, oda tampa skaisti, švelni, lygi. Susitvarko riebalinių liaukų veikla.  

Veikia antiseptiškai, naikina mikrobus, bakterijas ir grybelius, dėl šios priežasties sumažėja, o ilgainiui visiškai išnyksta spuogai, bėrimai. Saugo nuo naujų spuogų susidarymo.

Labiausia glikolio rūgštis vertinama dėl regenaratyvinių savybių.  Ji skatina fibroblastų aktyvumą, o fibroblastuose gimsta kolagenas ir elastinas.

Rezultatai matomi jau po kelių procedūrų, dermos sluoksnis geba padidėti 30-50 %, o tai labai svarbi reikšmė odos jauninimo procese.        

 

Mes rūpinamės Jūsų oda!

“AZELAC SYSTEM” PROCEDŪRĄ SUDARO TRYS SKIRTINGI AZELAINO RŪGŠTIES PILINGAI: AZELAC M, AZELAC RU, AZELAC GEL - 60 EUR

TRUKMĖ:

45 min.; 

KAINA:

60 EUR;  

6 PROC. KURSAS:

300 EUR

 

REZULTATAS:

švari, lygi, stangri, skaisti ir itin švelni oda.

 

POVEIKIS:

stabdo senėjimą, skatina regeneraciją, atkuria drėgmės pusiausvyrą, gerina elastingumą, stangrumą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą, veikia antimikrobiškai, antibakteriškai, giliai valo, atkemša poras, naikina spuogus ir neleidžia susidaryti naujiems, lygina randelius, mažina pigmentacijas.

 

POJŪČIAI PROCEDŪROS METU: neskausminga, saugi, jaučiamas gana stiprus graužimas, dilgčiojimas. Tepant ant odos, gali dirginti uoslę.  Silpnas perštėjimas gali išlikti iki kelių valandų. Odos jautrumas, paraudimas, tempimo pojūtis - įprastos būsenos.

 

BŪTINA: 

jei procedūra buvo užbaigta retinoliais, namuose praėjus 8 valandoms po procedūros nusiprausti veidą švelniu bemuiliu prausikliu drungnu vandeniu, patepti paskirtu kremu. Sekančias 7 dienas naudoti kosmetologo paskirtą, odą atstatantį, raminantį bei apsaugantį nuo UVA ir UVB spindulių kremą.

Maksimaliai geram rezultatui pasiekti, tarpuose tarp procedūrų, naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

 

REKOMENDUOJAMA:

atlikti 6-10 procedūrų kursą kas 14-28 dienų.

 

PROCEDŪROS EIGA:
 1. Veido oda nuprausiama švelniu bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
 2. Nuvaloma liposominiu valikliu.
 3. Ant veido odos tepamas 1-2 sluoksniai AZELAC M pilingo, laikoma 2-3 minutes, kol išdžius.
 4. Po pirmo pilingo sluoksnio, jei reikia, galima atlikti mechaninį veido valymą.
 5. Ant veido odos tepamas 1-2 sluoksniai AZELAC RU pilingo, laikoma 2-3 minutes,  kol išdžius.
 6. Ant veido odos tepamas 1 sluoksnis AZELAC GEL pilingo, laikoma 2-3 minutes.
 7. Procedūra gali būti užbaigiama:
  1. Kremu su retinoliu arba azelaino rugšties kremu.
  2. Pilingai nuprausiami vandeniu, oda nusausinama, uždedama raminamoji kaukė, užtepamas kremas pagal poreikį.

 

AZELAINO RŪGŠTIS -

šios pilingų sistemos pagrindinė sudedamoji dalis.

Azelaino - dikarboksilinė rūgštis, išgaunama iš augalų. Labai gerai odos toleruojama medžiaga. Padeda esant spuogams, pigmentinėms dėmėms ir rožinei, psoriazei.

Azelaino rūgštis reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, normalizuoja keratinizaciją, veikia bakteriostatiškai, slopina proliferaciją, mažina pigmentacijas, balina odą.  

Stiprus antioksidantas, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, reguliuoja pH, todėl naudojama aknės gydymui.

Šiuo metu laikoma naujausiu ir saugiausiu rožinės gydymo metodu.

Ji šviesina odą, todėl naudojama pigmentinėms dėmėms naikinti.

 

Pilingo sistemą sudarančiso skirtingos rūgštys, suderintos tokiu būdu ir tokiomis koncentracijomis, kad veikia sinergiškai ir užtikrina maksimaliai gerą rezultatą. Gauname prolonguotą, stipresnį ir platesnį veikimo spektrą.

Pilingas pasižymi ne tik azelaino, bet ir daugeliu kitų savybių.

Salicilas pagerina kitų rūgščių prasiskverbimą, sustiprina antimikrobinį poveikį, migdolinė rūgštis veikia panašiai kaip plataus veikimo spektro antibiotikas, rezorcinolis - priešuždegimiškai ir šviesina, pieno rūgštis drėkina, fitino ir ferulo rūgštys turi antioksidacinių savybių, saugo nuo pigmentacijų susidarymo, mažina uždegimus. Silimarinas - stiprus antioksidantas (efektyvesnis už vitaminus C ir E), saugo ląsteles nuo suirimo, kurį sukelia laisvieji radikalai. 

AZELAC M

rūgšties tirpalą sudaro azelaino, salicilo ir migdolinė rūgštys (15% Azelaic acid, 18% Salicylic acid, 10% Mandelic acid).

AZELAC RU

rūgšties tirpalą sudaro azelaino, migdolinė, fitino, ferulo rūgštys ir butyl-rezorcinolis (20% Azelaic acid, 10% Mandelic acid, 5% Phytic acid, 5% 4N-butylresorcinol, 2% Ferulic acid)

AZELAC GEL

rūgšties tirpalą sudaro azelaino ir pieno rūgštys ir silimarinas (20% Azelaic acid, 4% Lactic acid, 2% Silymarin)

Mes rūpinamės Jūsų oda!

“PYRUVIC PEEL” - PIRUVINĖS RŪGŠTIES PILINGAS SU RETINOLIU - 60 EUR

TRUKMĖ:

45 min.; 

KAINA:

60 EUR; 

6 PROC. KURSAS:

300 EUR

 

REZULTATAS:

švari, lygi, stangri, skaisti ir itin švelni oda.

 

POVEIKIS:

reguliuoja paviršinio odos sluoksnio storį, skatina kolageno sintezę, naikina randus, drėkina,  mažina raukšlių gylį, pigmentacijas, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, veikia priešuždegimiškai ir antiseptiškai, puikiai tinka esant įvairaus tipo aknės formoms, brandžiai, dehidratuotai odai.

 

POJŪČIAI PROCEDŪROS METU:

procedūra saugi, užtepus pilingą  jaučiamas stiprus deginimas, perštėjimas, oda smarkiai parausta. Tepant ant odos, gali dirginti uoslę.  Po procedūros perštėjimas greitai praeina, oda gali būti jautri, paraudusi dar kelias dienas, lupasi.

 

BŪTINA:

namuose praėjus 8 valandoms po procedūros nusiprausti veidą švelniu bemuiliu prausikliu drungnu vandeniu, patepti paskirtu kremu. Sekančias 7 dienas naudoti kosmetologo paskirtą, odą atstatantį, raminantį bei apsaugantį nuo UVA ir UVB spindulių kremą.

Maksimaliai geram rezultatui pasiekti, tarpuose tarp procedūrų, naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

 

REKOMENDUOJAMA:

atlikti 4-8 procedūrų kursą kas 21-28 dienų.

 

PROCEDŪROS EIGA:
 1. Veido oda nuprausiama švelniu bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
 2. Nuvaloma liposominiu valikliu.
 3. Ant veido odos tepamas 1-2 sluoksniai PYRUVICPEEL P arba PYRUVICPEEL LA pilingo, laikoma kol veido oda paraus.
 4. Neutralizuojama.
 5. Nuprausiama drungnu vandeliu, nusausinama servetėle.
 6. Procedūra užbaigiama retinolio kremu.

 

 

 

 

PIRUVO RŪGŠTIS:

yra alfa-keto rūgštis, išgaunama iš vynuogių.

Labiau nei glikolio rūgštis stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę  ir yra geriau toleruojama.

Po procedūros gali pasitaikyti švelni eritema.

Labaiausiai tinka esant vidutinio gylio raukšlėms, uždegiminei ir neuždegimini aknei,  po aknės likusiems randams lyginti.

 

Piruvo rūgšties molekulė labai maža, todėl ji prasiskverbia giliai. Ji veikia ne tik epidermį, bet ir dermą. Gebėjimas giliai prasiskverbti labai svarbus sprendžiant tokias problemas kaip paprastieji spuogai (aknė), po aknės likę randai, pigmentinės dėmės.. 

Stiprus keratolitinis (reguliuojantis ląstelių sukibimą) ir lipolitinis (skaidantis riebalus), antiseptinis(antimikrobinis, antibakterinis) poveikis.

Reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, mažina bakterijų ir mikrobų skaičių. Dėl šių savybių, puikiai tinka prižiūrėti įvairaus sunkumo aknės pažeistą odą.

Piruvo rūgštis mažina epidermio ląstelių (korneocitų) sulipimą ir taip reguliuoja odos raginio (paviršinio) sluoksnio storį. Raginiam sluoksniui sustorėjus, oda papilkėja, praranda gyvybingumą, susilpnėja biologiškai aktyvių medžiagų pasisavinimas, pagreitėja senėjimas.

Eksfoliacija (odos nusisluoksniavimas) vyksta švelniai, netraumuojant, neišsausinant odos, nes piruvinė rūgštis odoje virsta į pieno rūgštį, kuri kaip alfa-hidroksi rūgštis pasižymi drėkinančiomis savybėmis ir sudaro apsauginį drėkinantį barjerą. 

 

RETINOLIS -

naudojamas procedūros užbaigimui,  padaro ją dar veiksmingesne.  Jis veikia labai įvairiapusiai: mažina uždegimus, pagreitina ląstelių atsinaujinimą, puoselėja odą, stangrina, mažina esamas ir saugo nuo naujų raukšlių atsiradimo. Reguliuoja melanocitų (ląstelių kurios gamina pigmentą) gamybą, todėl oda tampa lygi ir skaisti, saugo nuo pigmentinių dėmių atsiradimo.  Po procedūros 3-4 parą prasideda eksfoliacija (raginio sluoksnio nusisluoksniavimas) ir trunka iki savaitės. Oda atsinaujina. Pilnai veido oda atsistato per 28 dienas, todėl svarbu kartoti procedūrą tokiais intervalais.

Tai gerai toleruojamas, tausojantis jūsų odą pilingas. 

Mes rūpinamės Jūsų oda!

SALICILO RŪGŠTIES IR RETINOLIO NANO PILINGAS - 60 EUR

TRUKMĖ:

45 min.; 

KAINA:

60 EUR; 

6 PROC. KURSAS:

300 EUR

 

REZULTATAS:

švari, lygi, stangri, skaisti ir itin švelni oda.

 

POVEIKIS:

pašalina negyvas ląsteles, skatina atsisluoksniavimą, lėtina senėjimą, mažina pigmentacijas, saugo nuo pigmentacijos, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, veikia priešuždegimiškai, antiseptiškai, giliai valo, sutraukia poras, naikina spuogus ir neleidžia susidaryti naujiems.. Labiausiai tinka esant keratozei, vidutinio sunkumo aknei, folikulitui, rozacėjai, psoriazei, odos ir galvos plaukuotos dalies seborėjai.

 

POJŪČIAI PROCEDŪROS METU:

saugi, užtepus pilingą jaučiamas deginimas, perštėjimas, paraudimas. Tepant ant odos šiek tiek dirgina uoslę.  Po procedūros perštėjimas greitai praeina,  jautrumas gali išlikti kelias dienas, lupasi.

 

BŪTINA:

namuose praėjus 8 valandoms po procedūros nusiprausti veidą švelniu bemuiliu prausikliu drungnu vandeniu, patepti paskirtu kremu. Sekančias 7 dienas naudoti kosmetologo paskirtą, odą atstatantį, raminantį bei apsaugantį nuo UVA ir UVB spindulių kremą.

Maksimaliai geram rezultatui pasiekti, tarpuose tarp procedūrų, naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

 

REKOMENDUOJAMA:

atlikti 6-10 procedūrų kursą kas 14-28 dienų.

 

PROCEDŪROS EIGA:
 1. Veido oda nuprausiama švelniu bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
 2. Nuvaloma liposominiu valikliu.
 3. Ant veido odos tepamas 1-3 sluoksniai SALIPEEL S arba SALIPEEL DS pilingo, laikoma kol išdžius.
 4. Po pirmo pilingo sluoksnio, jei reikia, galima atlikti mechaninį veido valymą.
 5. Procedūra užbaigiama retinolio kremu.

 

SALICILO RŪGŠTIS

tai B-hidroksi-grupės rūgštis (BHA). Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių ir keratolitinių savybių, todėl puikiai tinka riebios odos problemoms spręsti. Priešuždegiminių ir antibakterinių savybių dėka, ji geba susidoroti su lengvo ir vidutinio sunkumo bėrimais.

Prasiskverbusi į poros vidų suardo riebalų ir nešvarumų sankaupas, mažina riebalinių liaukų sekreciją ir uždegimą sukeliančių acne bakterijų skaičių. 

 

RETINOLIS -

naudojamas procedūros užbaigimui,  padaro ją dar veiksmingesne.  Jis veikia labai įvairiapusiai: mažina uždegiminius procesus, padidina fermentų aktyvumą ir normalizuoja keratinizaciją, pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą. Retinolio kremas maitina bei puoselėja odą, mažina esamas ir saugo nuo naujų raukšlių atsiradimo,, stangrina odą. Mažina pigmentacijas, reguliuoja melanocitų gamybą.

Po procedūros 3-4 parą prasideda eksfoliacija ir trunka iki savaitės. Oda atsinaujina. Pilnai veido oda atsistato per 28 dienas. 

Tai saugus pilingas. Tinka esant komedonams ir uždegiminiams spuogams. Sudėtyje esančio makrogolio (polietileno glikolio) dėka pilingas tinka visiems odos tipams, net ir jautriausiai odai (tamsi oda). 

Mes rūpinamės Jūsų oda!

SALICILO RŪGŠTIES IR 3-JŲ FORMŲ RETINOIDŲ NANO PILINGAS - 70 EUR

TRUKMĖ:

45 min.; 

KAINA:

70 EUR; 

6 PROC. KURSAS:

350 EUR

 

REZULTATAS:

švari, lygi, stangri, skaisti ir itin švelni oda.

 

POVEIKIS:

šalina negyvas odos ląsteles , skatina atsisluoksniavimą, atitolina senėjimą, mažina pigmentacijas, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, veikia priešuždegimiškai, antiseptiškai, giliai valo, naikina spuogus ir neleidžia susidaryti naujiems, sutraukia poras, sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę. Labiausiai tinka esant keratozei(žąsies odai), vidutinio sunkumo aknei, folikulitui, rozacėjai, psoriazei, odos ir galvos plaukuotos dalies seborėjai.

 

POJŪČIAI PROCEDŪROS METU:

procedūra neskausminga, saugi,  jos metu galimas nežymus dilgčiojimas. Tepant ant odos, gali šiek tiek dirginti uoslę.  Po procedūros silpnas perštėjimas labai greitai praeina.  

 

BŪTINA:

namuose praėjus 8 valandoms po procedūros nusiprausti veidą švelniu bemuiliu prausikliu drungnu vandeniu, patepti paskirtu kremu. Sekančias 7 dienas naudoti kosmetologo paskirtą, odą atstatantį, raminantį bei apsaugantį nuo UVA ir UVB spindulių kremą.

Maksimaliai geram rezultatui pasiekti, tarpuose tarp procedūrų, naudoti Jums parinktas profesionalias priemones, sprendžiančias jūsų problemą.

 

REKOMENDUOJAMA:

atlikti 6-10 procedūrų kursą kas 14-28 dienų.

 

PROCEDŪROS EIGA:
 1. Veido oda nuprausiama švelniu bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
 2. Nuvaloma liposominiu valikliu.
 3. Ant veido odos tepamas 1-3 sluoksniai SALIPEEL LIC pilingo, laikoma kol išdžius.
 4. Po pirmo pilingo sluoksnio, jei reikia, galima atlikti mechaninį veido valymą.
 5. Po kiekvieno pilingo sluoksnio ant veido odos purškiama dulksna (salipeel Lic pilingo nano priedas), pernešanti rūgšties molekules į gilesnius dermos sluoksniu.
 6. Procedūra užbaigiama 3-jų formų retinoidiniu nano pilingu.

 

SALICILO RŪGŠTIS

tai B-hidroksi-grupės rūgštis (BHA). Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių ir keratolitinių savybių, todėl puikiai tinka riebios odos problemoms spręsti. Priešuždegiminių ir antibakterinių savybių dėka, ji geba susidoroti su lengvo ir vidutinio sunkumo bėrimais.

Nano liposomos perneša salicilo rūgšties molekules į gilesnius dermos sluoksnius.  Lengvai prasiskverbia į poros vidų ir suardo riebalų ir nešvarumų sankaupas. Patekusi į plaukų folikulą, mažina riebalinių liaukų sekreciją ir uždegimą sukeliančių acne bakterijų skaičių. 

Visi “Sesderma” nano liposominiai pilingai veikia labai švelniai tačiau giliai. Procedūros metu nesukelia nemalonių pojūčių. Tinka jautriai ir labai jautriai odai. Po procedūros eksfoliacija būna švelni, eritema lenga. Nesukelia diskomforto po procedūriniu laikotarpiu.

3-JŲ RETINOIDŲ SISTEMA -

retinoidinis pilingas, naudojamas procedūros užbaigimui. Jis suteikia  procedūrai ypatingą poveikį. Retinolis vadinamas jaunystės eliksyru, jis veikia labai įvairiapusiai: padidina fermentų aktyvumą ir normalizuoja keratinizaciją, pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą. Retinolio pilingas maitina bei puoselėja odą, mažina esamas ir saugo nuo naujų raukšlių atsiradimo, mažina raukšlių gylį, stangrina odą. Mažina pigmentacijas, reguliuoja melanocitų gamybą.

 

Trijų skirtingų ir saugių formų retinoidai patalpinti į nano liposomas veikia giliai ir švelniai. Nedirgina odos. Prailginto veikimo efektas. Vienas retinoidas virsta kitu, taip išlieka ir veikia odoje daug ilgiau. 

Retinaldehidas pasižymi momentiniu poveikiu, retinolis ilgalaikiu, retinilas prailgintu veikimu. Tokiu būdu užtikrinamas  nuolatinis retinoidų išsiskyrimas odoje ir išlaikoma terapiniam poveikiui reikalinga pastovi  jų koncentracija.

Cinkas leidžia skirtingus retinoidus paversti retinoine rūgštimi, o labai mažos molekulinės masės hialurono rūgštis skatina jos susidarymą epidermyje ir dermoje.

 

Salipeel Lic procedūra ypač tinka esant uždariems komedonams ir paprastiesiems spuogams, nes nanoliposomų dėka jis veikia ypatingai giliai. Tai saugus pilingas, nesukeliantis nudegimų.

 

Mes rūpinamės Jūsų oda!