ESMINE PROCEDŪRA VEIDUI

Cheminis veido odos pilingas - procedūra Rudeniui Klaipedoje

Yra rūgštinis pilingas nuo kurio turi prasidėti veido odos priežiūra!

Ji vienu metu gydo spuogus, naikina randus, pigmentines dėmes, mažina raukšles!

Tinkamiausias metas – ruduo !

Kas tai yra?

Terminas „pilingas“ reiškia nusilupti lakštais, nupleiskanoti.

Kalbant apie dermatologinę kosmetiką, tai vadinama pagreitintu odos ląstelių atsinaujinimu siekiant įvairių tikslų: valymo, maitinimo, drėkinimo, atitolinti senėjimo procesą, šalinti hiperepigmentacijas, išsiplėtusius kapiliarus, esant seborėjai ir t.t.

Šiais laikais, cheminiai pilingai yra vertinami dėl jų puikaus klientų odos tolerancijos ir efektyvaus neinvazinio veikimo (tai reiškia, kad atsistatymo laikotarpis yra 2-3 dienos, kai nėra oda pažeidžiama mechaniškai ją pjaustant ar badant adatomis).  Todėl, oda išlieka graži, sveika, smarkiai pristabdomas senėjimo procesas.

Cheminiai pilingai yra naudojami kaip pagrindinė procedūra konkrečiai problemai spręsti. Ir tuo pačiu metu ji veikia kaip papildoma priemonė pagerinanti gijimą. Įpatingai rekomenduojama prieš kitas procedūras (mikrodermabrazija, mezoterapija, įvairūs užpildai ir t.t.) ir plastines operacijas, kad suintensyvintu  biologiškai aktyvių medžiagų pasisavinimą.

Pilingai yra skirstomi priklausomai nuo veikliųjų medžiagų įsiskverbimo gylio:

  • Paviršiniai: kai eksfolijuoja odos raginį sluoksnį (stratum corneum), dalinai pažeidžia epidermį.
  • Vidutinio gylio: kai visiškai suardo epidermį ir dalinai arba pilnai pažeidžia viršutinį dermos sluoksnį (papillary dermis).
  • Gilūs: visiškai suardo epidermį ir dermą iki tinklelinio sluoksnio.

Pastebėta, kad pilingo efektyvumas priklauso nuo šių faktorių: veikliųjų medžiagų parinkimo, odos struktūros pažinimo nuoroda į neringos būdą (fototipas, storis, etninis paveldas, jautrumas), veikliųjų medžiagų suderinimą parenkant tikslias chemines savybes (koncentracija,pH), pilingo trukmę ir t.t.

 

Kuo įpatingi yra SESDERMA pilingai?

Tai dermatologinės kosmetikos kompanija, įkurta daugiau nei prieš 25 metus. Kuri specializuojasi išskirtinai tirdama cheminių pilingų produktų veikimą.  Šiai dienai ji yra pirmaujanti cheminių pilingų industrijoje gamindama virš 40 specializuotų rūšių pilingų pritaikytų plačiam veido odos problemų sprendimo spektrui. Kai kurių pilingų sudėtis yra unikali, kolkas neturinti analogų. Taip pat, remiantis daugelio metų patirtimi, buvo sukurti universalūs pilingo produktai, kurių išskirtinis bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename produkte, kai vienu metu išsprendžiamos kelios odos problemos.

 

Darbui su šiom rūgštim reikalingas didelis žinių ir praktikos bagažas ir SESDERMA kompanijos leidimas. Salone „Ashtar„ rasite visus reikiamus, autentiškus SESDERMA  produktus procedūrai atlikti, bus pasirūpinta, kad neliktumėte be po procedūrinių priežiūros priemonėmių atsargomis. Čia, aukštos kvalifikacijos specialistės turinčios atitinkamus leidimus ir žinias, puikiems rezultatams užtikrinti. Prieš procedūrą, jums, atliks kompiuterinę veido odos diadnozę, kuri savo ruoštu parodo, kuri optimaliausia priemonė  tinka specifiškai tik jusu veido odos problemai.


Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

 

Taip pat mano mielosios, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu  suteikiama 30%nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu.

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

 

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

One thought on “ESMINE PROCEDŪRA VEIDUI”