VESTUVĖS IŠLEISTUVĖS MAKIAŽAI

Tavo sielos spalvos

Makiazas, vizazas isleistuves vestuves KlaipedojeKiekviena moteris nori pabrėžti savo individualumą, atskleisti savo žavesį ir paryškinti prigimtinį grožį makiažo pagalba, tačiau, kas tinka vienai, tas gali visiškai netikti kitai. Spalvų paletės pagalba pabrėžiame ir paryškiname mūsų veido bruožus, tačiau netinkamai pasirinkusios atspalvius galime pasiekti priešingą efektą. Taigi tam, kad padėtume sau atsiskleisti, turime nustatyti savo spalvinį tipą ir išsiaiškinti, kokie atspalviai padės pasiekti trokštamą rezultatą.

 

 

 

Ashtar makiazai KlqaipedojeMes, visos esame tarsi šėlstančios gamtos stichijos: vienos – ugningos  ir aistringos, kitos – ramios ir mėgstančios stabilumą, trečios – sraunios ir aptakios tarsi upės savo gyvenimo kelyje.  Gamta mus apdovanojo ne tik tam tikromis charakterio savybėmis, bet ir skirtinga veido odos bei plaukų spalva. Atsižvelgiant į tai, galime išskirti keturis spalvinius moters tipus: moteris – žiema, moteris – pavasaris, moteris – vasara ir moteris – ruduo.

 

Makiazas vestuvem, isleistuvems ir kitom progom KlaipedojeKai pradedame gilintis ir tyrinėti savo veido bruožus, gali būti ne taip paprasta nustatyti, kokia moteris – žiema ar vasara, o gal pavasaris – esame. Į pagalbą visuomet galime pasikviesti vizažistus, kurie padės mums susigaudyti spalvų ir atspalvių pasaulyje. Jie išmokys ir patars, ar pastelinių tonų, ar ryškūs intensyvių spalvų šešėliai idealiausiai pabrėžia mūsų akis, kokių atspalvių lūpų dažais paryškinti lūpas, kokius dar stebuklus galime sukurti individualiai mums tinkančio makiažo pagalba.

 

Nebijokime žaisti su spalvomis! Drąsiai pasitelkime makiažo specialistų patarimus ir spalvų pagalba atskleiskime savo prigimtį, savo žavesį ir grožį.

Mano portfolio Facebooke


Nuostabi Kosmetologe Klaipedoje; tel. 868770119 adresas: ;Didziojo vandens g. 18

 

 

Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Taip pat mano mielosios, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu  suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu.

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

Straipsnių autorius – kosmetologė vizažistė Neringa


SALONO VERTINIMŲ KALEIDOSKOPAS (sužinokite nuspaudę nuotrauką)

Kosmetike Klaipedoje, veido valymas

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 komentarai “VESTUVĖS IŠLEISTUVĖS MAKIAŽAI”